0 obserwujących
9 notek
34k odsłony
  2239   0

Ty jesteś Polską!

 

 

„Ty jesteś Polską”

[ Film na ten temat: www.tyjestespolska.pl ]

 

 

Po spotkaniach z ludźmi z pokolenia „wyżu demograficznego” widać, że młodzi Polacy są przez Donalda Tuska prześladowani. D. Tusk chce z was zrobić przegrane pokolenie.

 

Czy nie jest prześladowaniem to że ty, młody Polaku,  jedździsz po świecie i widzisz, że nie jesteś gorszy od rówieśnikow z Zachodu, że masz niespotykany we wcześniejszych pokoleniach potencjał i wiedzę, która powinna zapewniać Ci rozwój i dostatek a Polskie państwo nie daje Ci możliwość rozwoju? Czy możesz tu zostać lub jak wyjechałeś wracać bez obaw do kraju?  

 

Jak mam nazwać sytuacje, w której Ty nie możesz po studiach znaleźć pracy zgodną z wiedzą i kwalifikacjami? Co drugi z was nie może znaleźć wcale. Bo jak można nazwać sytuacje, w której jak się już ją ma, to jest to praca na czasową umowe, która nie gwarantują bezpieczeństwa? To jest prześladownaie młodego pokolenia.

 

Dzisiaj "Pokolenie wyżu demograficznego" zadaje pytania, czy  wysiłek edukacyjny, który jakże ofiarnie wspierali rodzice nie pójdzie na marne? Dlaczego inwestycja w wiedzę i zdobywanie doświadczenia jakie podjęło to pokolenie jest zmarnotrawiony przez nieodpowiedzialny i niechlujny rząd Donalda Tuska?

 

Dziś młodzi zadają pytania. Kiedy wynagrodzenia będą zgodne z  potrzebami i aspiracjami młodego pokolenia? Kiedy praca będzie nareszcie stabilna? Kiedy Polska da szanse młodym? Kiedy rząd Donalda Tuska wypełni swoje zobowiązania z kampanii wyborczej wobec młodych Polaków?

 

Porzućcie złudzenia. Donald Tusk nigdy nie miał zamiaru spełniać zobowiązania jakie podjął wobec młodych Polaków, jakie podjął wobec Polski - rząd Donalda Tuska musi odejść. 

 

Jedynym szansą na zatrzymania marnotrawstwo talentów i potencjału młodego pokolenia jest polityczna zmiana. W zmianie tej potrzebne będą wszelkie talenty młodych Polaków, wszystkie wasze talenty. Wszystkich razem i każdego z osobna. Polska potrzebuje każdego. Tych z miast i wsi, głosujących i tych, którzy nigdy nie byli na wyborach. 

 

Głos każdego z Was...każdego z Nas jest bardzo ważny. Nie bójmy się marzyć. Polskę i Nas stać nas na więcej.

 

Nie możemy się dłużej temu biernie przyglądać.

 

Musimy przywrócić młodym Polakom wiarę w przyszłość.

 

Zmieńmy Polskę razem.

 

Ty jesteś Polską.


Lubię to! Skomentuj31 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale