Blog
Adam Hofman
Adam Hofman
Adam Hofman Poseł na Sejm
0 obserwujących 9 notek 33303 odsłony
Adam Hofman, 30 kwietnia 2012 r.

Czy Palikot stanie się "Ekoterrorystą"?

Suwerenność energetyczna jest dziś podstawą bezpieczeństwa kraju. Obecnie sytuacja wydaje się w miarę dobra, ale w każdej chwili może się to zmienić.

Dlaczego sytuacja jest w miarę dobra? Z dwóch powodów. Polska jest na drodze do zbudowania własnych elektrowni atomowych – warto pamiętać, że decyzję tę podjął jeszcze rząd Jarosława Kaczyńskiego.później odkryto u nas złoża gazu łupkowego. Atom i gaz łupkowy to nasza szansa na energetyczną suwerenność.
Do niedawna nikt tego nie kwestionował. Ale jesienią w Sejmie pojawiła się partia, która wbrew zdrowemu rozsądkowi sprzeciwia się temu, by Polska skorzystała ze swej historycznej szansy. Ruch Palikota już dziś sprzeciwia się elektrowniom atomowym, a jutro pewnie będzie sprzeciwiać się wydobyciu gazu łupkowego.
Można się zastanawiać, dlaczego jakakolwiek partia w polskim Sejmie miałaby źle życzyć Polsce. Ale w tym przypadku sprawa jest jasna. Palikot nawiązał współpracę z Zielonymi w Parlamencie Europejskim, odwiedzają go antyatomowi i antyłupkowi politycy z Brukseli i z Berlina, coraz częściej robi wspólne konferencje z polską partią Zieloni 2004, która go inspiruje. Palikot realizuje ich politykę i stojące za nią interesy.
To zdrada polskiej racji stanu
Chociaż dziś wydaje się, że interes Polski jest zabezpieczony, jutro Donald Tusk może zechcieć wymienić koalicjanta. A wtedy marginalne dziś poglądy mogą zagrozić Polsce.
Ważny Link do Gazety Polskiej w temacie
http://www.gazetapolska.pl/16755-demagogia-przeciw-lupkom
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Ephoros Wrzucałem z Ipada i tekst się "rozjechał". Już poprawiałem.
  • Marku! Może i blogerem jesteś prawdziwym, ale polityka to jesteś żałosną podróbką.
  • Dzięki za wszystkie komentarze. Tekst jest czasem z "przesadnym patosem" bo to teksta...

Tematy w dziale