13 obserwujących
17 notek
30k odsłon
1741 odsłon

Komentowanie w Salon24.pl - uzupełnienia

© Salon24.pl S.A.
© Salon24.pl S.A.
Wykop Skomentuj58

Dodaliśmy dziś kilka praktycznych rozwiązań: zbiorczą stronę komentarzy autora, stronę komentatora oraz możliwość zareagowania na komentarz.

Komentarze autora

Po zmianie serwisu wielu z Państwa zgłaszało potrzebę przeglądania komentarzy innych autorów, która była dostępna w starym serwisie. Dziś dodaliśmy tę funkcję. Znajduje się ona na blogach w prawej szpalcie ("Ostatnie komentarze").

Poza tym od jakiegoś czasu każdy użytkownik może przeglądać własne komentarze i zarządzać nimi w panelu zarządzania kontem.

Strona komentatora

Komentatorzy Salon24.pl, czyli zarejestrowani użytkownicy, którzy tylko komentują, ale nie mają bloga, od dziś również mają swoje strony w Salon24.pl. Mogą ją spersonalizować, tzn. wgrać awatar, zmienić wygląd winiety, dodać adresy swoich profili na Facebooku i Twitterze. Strona zawiera listę komentarzy autora.

Zareaguj na komentarz

W maju dodaliśmy możliwość zareagowania na komentarz pod notką - za pomocą uniesionego kciuka (Lubię/ Zgadzam się/ Popieram) lub opuszczonego (Nie podoba mi się). Od dziś można w ten sposób wyrazić swój stosunek do komentarza bez obowiązku logowania się. 


Wykop Skomentuj58
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura