Blog
Blog
Administracja Salon24.pl
12 obserwujących 8 notek 19722 odsłony
Administracja Salon24.pl, 8 czerwca 2017 r.

Komentowanie w Salon24.pl - uzupełnienia

1663 57 0 A A A
© Salon24.pl S.A.
© Salon24.pl S.A.

Dodaliśmy dziś kilka praktycznych rozwiązań: zbiorczą stronę komentarzy autora, stronę komentatora oraz możliwość zareagowania na komentarz.

Komentarze autora

Po zmianie serwisu wielu z Państwa zgłaszało potrzebę przeglądania komentarzy innych autorów, która była dostępna w starym serwisie. Dziś dodaliśmy tę funkcję. Znajduje się ona na blogach w prawej szpalcie ("Ostatnie komentarze").

Poza tym od jakiegoś czasu każdy użytkownik może przeglądać własne komentarze i zarządzać nimi w panelu zarządzania kontem.

Strona komentatora

Komentatorzy Salon24.pl, czyli zarejestrowani użytkownicy, którzy tylko komentują, ale nie mają bloga, od dziś również mają swoje strony w Salon24.pl. Mogą ją spersonalizować, tzn. wgrać awatar, zmienić wygląd winiety, dodać adresy swoich profili na Facebooku i Twitterze. Strona zawiera listę komentarzy autora.

Zareaguj na komentarz

W maju dodaliśmy możliwość zareagowania na komentarz pod notką - za pomocą uniesionego kciuka (Lubię/ Zgadzam się/ Popieram) lub opuszczonego (Nie podoba mi się). Od dziś można w ten sposób wyrazić swój stosunek do komentarza bez obowiązku logowania się. 


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Przyjrzymy się, jaka jest tego przyczyna i postaramy się ją usunąć.

Tematy w dziale Kultura