Osowa22 Osowa22
150
BLOG

Chronologia zdarzeń ludzkości do 2046

Osowa22 Osowa22 Rozmaitości Obserwuj notkę 5
Wygląda na to, że najbliższe dwadzieścia lat dla ludzkości będą naprawdę dosyć burzliwe.

Pisałem już na Salon24 o różnych zdarzeniach, które będą miały miejsce i to już w niedalekiej przyszłości. Było w tekstach między innymi o III wojnie światowej i przejeździe Rosjan przez nasz kraj na zachód Europy, głównie do Niemiec. Wspominałem o pradawnej chorobie, która ma wybuchnąć w 2026 roku i mocno zmniejszy populację ludzkości, zwłaszcza wśród młodych osób do 30 roku życia. Także w tym tekście chciałbym podać chronologicznie to, co ma się zdarzyć w historii ludzkości aż do 2045, a więc przez najbliższe dwadzieścia lat. 

Ostatnio wspominałem również o tak zwanych gęstościach w tekście "Ludzkość przechodzi do IV gęstości". Było tam też między innymi o fali, która pojawia się cyklicznie, co 390 tysięcy lat i niszczy kompletnie naszą planetę. Obecna historia ludzkości kończy się więc koło 2045-2046 roku ewakuacją z tej planety, bo ta zostanie całkowicie zlikwidowana. Ludzie przez jakiś czas będą mieszkać nawet na statkach kosmicznych i stacjach orbitalnych, zanim ostatecznie przeniosą się w całkowicie inne miejsce we Wszechświecie na inną planetę.

Także niżej zamieszczam mniej więcej spis tego w poszczególnych datach, co może się zdarzyć na świecie i żeby do tego odpowiednio się przygotować.

2024 - Zmiana biegunów magnetycznych Ziemi. Użycie broni atomowej przez Izrael w Libanie.

2025-2026: Wprowadzenie globalnie nowego systemu finansowego zwanego Wielkim Resetem, w niektórych krajach czipów pod skórę oraz nowej waluty z terminem ważności.Także liczne zalania spowodowane zmianą biegunów magnetycznych Ziemi oraz użyciem przez Chiny nieznanej broni nad dnie Oceanu Atlantyckiego. Pojawienie się nowej zarazy tak zwanej pradawnej choroby - prawdopodobnie dżumy. Początek wojny i konfliktu USA - Chiny w 2025. Różne działania hybrydowe Rosji na Bałtyku i we wschodniej Europie, na przykład w Mołdawii. Aresztowania w Polsce różnych polityków po obaleniu Putina w Rosji i wypłynięciu z Kremla ciekawych dokumentów.

2026-2027: Wojna NATO/Tajwan - Chiny. Szereg innych lokalnych konfliktów jak Indie - Pakistan, wojna domowa w Afganistanie. Ostatecznie zniszczenie Izraela przez Iran. Zalania różnych krajów i kontynentów przez falę.

2027-2028: Zakończenie pradawnej zarazy. Najazd Rosjan na Europę i atak na USA, który potrwa jeden dzień. Koniec wojen światowych koło 2028, także jednocześnie likwidacja katolicyzmu po odnalezieniu Arki Przymierza. Populacja ludzkości zmniejszona o 80-90% w wyniku zarazy, wojen, głodu i aktywności żywiołów, głównie zalań i dwóch fal tsunami, która dotknie także część Polski.

2028 -2030: Upadek NWO i nowego systemu finansowego głównie poprzez dużą aktywność żywiołów. Pojawienie się u ludzi nowych zdolności jak telepatia i teleportacja. Szok samo poznawczy na skutek poznania różnych wcześniejszych nieznanej historii ludzkości, jak upadłe nieznane cywilizacje i wiele innych rzeczy. Powolne zanikanie czegoś takiego jak państwa narodowe, w tym Polska. Jest tylko tak zwana wspólnota ludzka.

2030-2033: Ludzkość zaczyna odradzać się po klęskach żywiołowych, również w sferze gospodarczej i finansowej. Powstaje duży rozwój technologii, jak na przykład statki kosmiczne z napędem świetlnym, także możliwość odmłodzenia ciała poprzez modyfikacja genetyczne o 30 lal i innych chorób.

2033-2035: Ludzkość zaczyna ekspansję w kosmosie dzięki nowym technologom. Jednak pojawi się nowe zagrożenie w postaci bakterii, która zostanie przywieziona z kosmosu, a z której mogą rodzić się kosmici jak w filmie serii Obcy. Sytuacja po krótkim czasie zostanie jednak opanowana.

2039-2040: Pojawienie się nowego wirusa, tak zwanego wirusa lęku, który będzie wyolbrzymiał różne fobie. Niekiedy będzie trzeba ukrywać się w bunkrach. Występowanie nowego wirusa, to głównie Europa Środkowa. W Rosji przez to ludzie będą ewakuować się na północ.

2041-42: zakończenie zarazy lęku. Przystępowanie do ewakuacji ludzkości na statki kosmiczne i stacje orbitalne z powodu dostrzeżenia zagrożenia z kosmosu nadchodzącej fali meteorytów. Wprowadzenie globalnie gospodarczego systemu socjalistycznego.

2044-2047: Ewakuacja ludzkości, która potrwa 3-4 lata. Ziemia ostatecznie zostanie zniszczona pomimo próby zapobieganiu tego przez rządy światowe.

Zapraszam też na mój film na Youtubie, gdzie właśnie mówię o niektórych rzeczach - https://www.youtube.com/watch?v=XRCSpBlV8tM&t=4s

Osowa22
O mnie Osowa22

https://adriandudkiewicz.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości