19 obserwujących
346 notek
271k odsłon
931 odsłon

Prożydowski i antypolski Cenckiewicz przeciwko ekshumacji w Jedwabnem

Wykop Skomentuj2

Tytuł notki nie opiera się na analizie całościowej działań Cenckiewicza, być może jest to nawet "przestraśny patriota", jednak Jego opinia na temat ekshumacji jest kuriozalna i antypolska. Dotyczy planów wznowienia i dokończenia ekshumacji w Jedwabnem,    tak bezmyślnie przerwanych przez L. Kaczyńskiego. Jedwabnem, które dla pro-żydowskich polityków stało się miejscem plucia na Polskę, w oparciu o bzdurne oskarżenia. W te bzdurne oskarżenia wpisał się Cenckiewicz i to wbrew opinii prezesa IPN, gdzie kiedyś pracował.

Temat ekshumacji w miejscu zbrodni w Jedwabnem powrócił po raz kolejny po wywiadzie prezesa Instytutu Pamięci Narodowej Jarosława Szarka w Telewizji Republika. Powiedział on, że IPN "jest gotowy przeprowadzić ekshumację w Jedwabnem". - Ale ta decyzja nie należy do nas, jest to decyzja Ministerstwa Sprawiedliwości - podkreślił.  


Co kazało Cenckiewiczowi wypisywać poniżej cytowane kretyństwa ? Czy to ten sam powód, który kieruje antypolskimi działaniami dyrektora Muzeum Auschwitz ?


Sławomir Cenckiewicz

@Cenckiewicz

 Pamiętajcie moje słowa - ta ekshumacja nie przyniesie żadnych kategorycznych rozstrzygnięć a sprowadzi na Polskę katastrofę! Zweryfikujmy wpierw stare śledztwo i niezbadany wówczas materiał dowodowy wydobyty podczas ekshumacji poddajmy analizie!

Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24508537,ipn-gotowy-do-ekshumacji-w-jedwabnem-cenckiewicz-to-sprowadzi.html

W kolejnym wpisie wyjaśnił, że z poprzedniego śledztwa wciąż jest np. część wydobytych, ale niezbadanych łusek po nabojach.

Sławomir Cenckiewicz

@Cenckiewicz

Analizę wydobytych łusek w dużej części przeprowadzono w pierwszym śledztwie - i lipa. Jest cześć - i to jest fakt - łusek już wydobytych a nie przebadanych

10 14:12 - 1 mar 2019 


Sławomir Cenckiewicz

@Cenckiewicz

 16 godz.16 godzin temu

Więcej Sławomir Cenckiewicz podał/a dalej Chris

Patrioci uważając, że ekshumacja w Jedwabnem ustawi nasze relacje z Żydami na zawsze i ukaże prawdę i tylko prawdę, JUŻ TERAZ znają jej efekty! Skoro znają już teraz jej owoce i wyniki, to po co ją chcą przeprowadzić? :)

Sławomir Cenckiewicz dodał/a,

Chris


Co jeszcze pisze "Gazownia" ?


W ocenie IPN zbrodnia pogromu została dokonana z niemieckiej inspiracji, ale jej wykonawcami było co najmniej 40 polskich mieszkańców Jedwabnego i okolic.

Jeżeli uznać tę idiotyczną opinię, to Żydzi zamordowali Polaków w Katyniu i to nawet nie "z inspiracji", ale biorąc udział w tworzeniu rozkazu mordu i jego wykonaniu.

https://www.salon24.pl/u/ae911truth-org/938433,zydzi-mordowali-polakow-w-katyniu-zydzi-wyssali-antypolonizm-z-mlekiem-matki

Czyżby Gazeta Wyborcza była żydowską gazetą dla Polaków, przedstawiającą tylko żydowską wizję historii ? Czemu nie rozpacza nad żydowskimi mordercami Polaków, nad losem tysięcy zamordowanych przedstawicieli elity Polaków, a rozpacza nad losem zamordowanych przez Niemców grupki Żydów ze wsi, donoszących na Polaków do NKWD, zdradzających kraj zamieszkania i sąsiadów ?

Pan Cenckiewicz wyjaśnia gojom dlaczego nie warto wznawiać ekshumacji.

Otóż dlatego, że:

Analizę wydobytych łusek w dużej części przeprowadzono w pierwszym śledztwie - i lipa.

Zaraz, zaraz - te łuski znalazły się w grobach przypadkowo ? Polacy rzucali nimi w Żydów, czy Niemcy dali im broń ?

Jak swobodnie Cenckiewicz - doktor przechodzi nad zasadniczym pytaniem - skąd tam znalazły się łuski ?

Ta antypolska postawa zostanie zapamiętana i nie zginie, to jedno z dobrodziejstw internetu.


Warto też zwrócić uwagę na talmudyczną logikę Cenckiewicza:

- Skoro znają już teraz jej owoce i wyniki, to po co ją chcą przeprowadzić? :)

...........................

- ta ekshumacja nie przyniesie żadnych kategorycznych rozstrzygnięć 

Mendrol Cenckiewicz, nie dość że "JUŻ TERAZ" zna wyniki, to wie co zdarzy się w PRZYSZŁOŚCI. Wow!Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale