12 obserwujących
316 notek
238k odsłon
895 odsłon

Katastrofa smoleńska - dowód dla prokuratury, za darmo

Wykop Skomentuj76

Prokuratura ostatnio postanowiła zutylizować społeczne pieniądze, a więc i moje, "rozpoczynając" eksperckie dochodzenie.

Dochodzenie w sprawach średnio istotnych i skomplikowanych do tego stopnia, że można będzie jakiekolwiek wyniki interpretować...jakkolwiek. Zakładam, że prokuratura nie kieruje się rozkazami jakiegoś debila, ani sama nie jest debilem, ale z pewnością totalnie nieporadną pokraką i krętaczem. Po ukazaniu się idiotycznego "donosu" Pyzy - brak komentarza.

A z tego "donosu" wynika, że przebadano nie więcej jak połowę z 200 próbek.

Tak więc dostarczam poniżej dowód dla prokuratury. Czego to jest dowód, to niech sobie ustalą zatrudniając płatnych ekspertów.

Dowód dotyczy wypowiedzi odczytanej różnie, w różnych stenogramach:

IES - "Odległość 9.." (kokpit)

IES - "Odległość 9.." (wieża)

Artymowicz -  "Odległość 9.." (kokpit)

CLKP - "Odległość 9.." (kokpit)

CLKP - "Odległość 10.." (wieża)

MAK - "Odległość 10.." (kokpit)

KBWL LP - "Odległość 10.." (kokpit)


image


Tak więc wynik wynosi 4:2 za wersją:


"Odległość DZIEWIĘĆ"


Nie chcę komentować w jaki sposób eksperci mogą się różnić w tak prostym odsłuchu. Prostym, bo ja słyszę tam wyraźnie DZIEWIĘĆ, bez nakładania słuchawek i "obróbki dźwięku". No, ale powiedzmy, że ruskie qwy nagrały różne wersje taśmy i jednym dawali "wersję 1", a innym "wersję 2".


Jednak sporo w majtach powinna mieć ekipa idioty Laska, KBWL LP.


Dlaczego ?

Otóż mieli oni 2 wersje odsłuchu - 9 i 10, jednak wybrali wersję ruską i umieścili ja na profilu podejścia. Tym samym, gdzie wstawili "zielone prostokąciki" dla ukrycia TAWS 38 (chwała Nowaczykowi za odkrycie). Pomijam szereg innych "ulepszeń" z tego raportu, ale te 2 PROSTE przykłady stanowią ewidentny dowód, że.....no właśnie. Dadzą radę ustalić czego to dowodzi ?

Wątpię, nie w naszym kochanym gównianym państwie, gdzie trotyl "niewybuchnięty", to to samo samo co trotyl "wybuchnięty", a ekspertyza która miała trwać 6 miesięcy, trwa lata. Ekspertyza która niczego nie daje, bo ślady można nanieść, tak samo jak nanosi się ślady linii papilarnych. A przecież jest jednoznaczna metoda - badania mechanoskopijne, które wskazywał prof. Obrębski.

No ale po co udowodnić prawdę ? Tak wygodnie jest pieprzyć głupoty i brać kasę jeszcze kilka lat.

Wykop Skomentuj76
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka