Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
70 obserwujących
1518 notek
1302k odsłony
130 odsłon

co "chamerykańskie" to najlepsze

Wykop Skomentuj

Przyjechał  tylko biskup do domu rodzinnego. Nie arcybiskup czy kardynał.

Jak wiadomo, większość księży jest pochodzenia chłopskiego z wielodzietnych Rodzin.

Kuma do kumy:

a to nasz Józiu biskup Zawitkowski.

Gdzie Mu tam do tych z Watykanu.


https://www.youtube.com/watch?v=E2O65ovam9Ihttps://www.youtube.com/watch?v=3AmZl81b5nA


To nie KORONOWIRUS był przyczyną Jego śmierci a inne choroby współtowarzyszące.

"W dniu dzisiejszym, w wieku 81 lat odszedł do Pana bp Józef Zawitkowski, biskup pomocniczy senior diecezji łowickiej. Terminy uroczystości pogrzebowych zostaną wkrótce podane do wiadomości." - czytamy w komunikacie Episkopatu.

O poważnym stanie zdrowia księdza biskupa informowała od kilku dni Kuria Diecezjalna Łowicka. Nie podano jednak informacji o przyczynie śmierci duchownego. Wiadomo jedynie, że zmarł w szpitalu.

Bp Józef Zawitkowski urodził się 23 listopada 1938 roku we wsi Wał, par. Żdżary. Został wyświęcony na kapłana 20 maja 1962 roku w Warszawie. 26 maja 1990 roku został mianowany biskupem pomocniczym archidiecezji warszawskiej. Sakrę biskupią otrzymał 9 czerwca 1990 roku w Łowiczu. Został mianowany biskupem pomocniczym dla nowoutworzonej Diecezji Łowickiej w dniu 25 marca 1992 roku. Od 9 grudnia 2013 roku był biskupem seniorem. Ks. bp Józef Zawitkowski był też honorowym obywatelem Warszawy. Znany był także z twórczości muzycznej i poetyckiej.

Biskup szokuje! „Wstydźcie się Warszawiacy! Jak się spodliłaś, Warszawko!”

https://wpolityce.pl/kosciol/524234-nie-zyje-ks-biskup-jozef-zawitkowski

Nie żyje ks. biskup Józef Zawitkowski. Zmarł po długotrwałej chorobie. Zapamiętamy jego pieśni i piękne kazania radiowe!

Kościół

opublikowano: 29 października

aktualizacja: 29 października

autor: Twitter/EpiskopatNews/diecezja.lowicz.pl


Po długotrwałej chorobie zmarł ks. biskup Józef Zawitkowski - poinformowała Kuria Diecezjalna Łowicka. Był biskupem pomocniczym diecezji łowickiej w latach 1992–2013, a także twórcą wielu słynnych pieśni religijnych, m.in. „Panie dobry jak chleb”. Zapamiętamy go również z pięknych i przejmujących kazań radiowych z Bazyliki Św. Krzyża w Warszawie.


CZYTAJ RÓWNIEŻ: Poruszająca homilia bp. Zawitkowskiego w Gietrzwałdzie: Dlaczego Polskę wymazano z mapy Europy? Bośmy byli głupi i chwaliliśmy się naszymi grzechami. WIDEO

Bp Zawitkowski: „Naród umiera! Odbierzcie jeszcze dzieciom miłość, a młodzieży rozum i zostanie nam Polska ugorem pachnąca!”. WIDEO

Ze smutkiem informujemy, że po długotrwałej chorobie zmarł J.E. ks. bp Józef Zawitkowski. Kościół Łowicki dziękuje za Jego trud pasterski i poleca Go modlitwie. Terminy uroczystości pogrzebowych zostaną ustalone i podane do wiadomości. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

— czytamy w komunikacie na stronie diecezji łowickiej.

Biskup mówi o policjantach, którzy zatrzymali pielgrzymkę

JESTEŚMY WYCZULENI NA PRZYCZYNY ŚMIERCI

TAK MEDIA TRAKTUJĄ LUDZI NIE TYLKO W POLSCE.

MAJĄ SIĘ BAĆ !

A co na polu walki z koronowirusem COVID-19

Okazuje się, że Polak dr Bodnar z Przemyśla wzywa specjalistów (chociaż już w przedbiegach ma utytułowanych oponentów do odrzucenia jego metod leczenia Coronowirusa - przecież to nie chamerykańskie firmy Pfizer ten lek amantydyna!. Więc jak może być dobrym lekiem na tą całą zarazę.

Na szczęścia są wyniki badań mikrobiologów publikowane w poważnym piśmie dla Specjalistów NATURE i one waeryfikują gołosłowne opinie.

https://www.nature.com/articles/s41594-020-00536-8

Cite this article

Mandala, V.S., McKay, M.J., Shcherbakov, A.A. et al. Structure and drug binding of the SARS-CoV-2 envelope protein transmembrane domain in lipid bilayers. Nat Struct Mol Biol (2020). https://doi.org/10.1038/s41594-020-00536-8

Download citation

Received

16 September 2020

Accepted

28 October 2020

Published

11 November 2020

DOI

https://doi.org/10.1038/s41594-020-00536-8

https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C84640%2Cekspert-amantadyna-nie-pomaga-w-zakazeniach-koronawirusem-sars-cov-2.html

Ekspert: amantadyna nie pomaga w zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2

Nie ma żadnych podstaw merytorycznych ani naukowych do stosowania amantadyny w zakażeniach wywołanych przez koronawirusa SARS-CoV-2 – przekonuje prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych prof. Robert Flisiak.

Amantadyna, lek stosowany w leczeniu schorzeń neurologicznych, wywołała ostatnio duże w naszym kraju zainteresowanie, ponieważ pojawiły się podejrzenia, że może być przydatna we wczesnych postaciach zakażenia wywołanego przez koronawirusy.

Lek ten oficjalnie jest wykorzystywany w leczeniu choroby Parkinsona, stwardnienia rozsianego oraz ostrego uszkodzenia mózgu. Jednak wykazuje także działanie przeciwwirusowe i może hamować zakażanie komórek układu oddechowego.

Niektórzy lekarze w Polsce twierdzą, że amantadyna jest pomocna w zmaganiach z chorobą COVID-19. Pulmonolog z Przemyśla dr Włodzimierz Bodnar zapewnia, że ma udokumentowanych ponad 100 przypadków wyleczeń z choroby COVID-19 przy użyciu tego leku.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale