Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
74 obserwujących
1666 notek
1381k odsłon
  136   0

co "chamerykańskie" to najlepsze

Przyjechał  tylko biskup do domu rodzinnego. Nie arcybiskup czy kardynał.

Jak wiadomo, większość księży jest pochodzenia chłopskiego z wielodzietnych Rodzin.

Kuma do kumy:

a to nasz Józiu biskup Zawitkowski.

Gdzie Mu tam do tych z Watykanu.


https://www.youtube.com/watch?v=E2O65ovam9Ihttps://www.youtube.com/watch?v=3AmZl81b5nA


To nie KORONOWIRUS był przyczyną Jego śmierci a inne choroby współtowarzyszące.

"W dniu dzisiejszym, w wieku 81 lat odszedł do Pana bp Józef Zawitkowski, biskup pomocniczy senior diecezji łowickiej. Terminy uroczystości pogrzebowych zostaną wkrótce podane do wiadomości." - czytamy w komunikacie Episkopatu.

O poważnym stanie zdrowia księdza biskupa informowała od kilku dni Kuria Diecezjalna Łowicka. Nie podano jednak informacji o przyczynie śmierci duchownego. Wiadomo jedynie, że zmarł w szpitalu.

Bp Józef Zawitkowski urodził się 23 listopada 1938 roku we wsi Wał, par. Żdżary. Został wyświęcony na kapłana 20 maja 1962 roku w Warszawie. 26 maja 1990 roku został mianowany biskupem pomocniczym archidiecezji warszawskiej. Sakrę biskupią otrzymał 9 czerwca 1990 roku w Łowiczu. Został mianowany biskupem pomocniczym dla nowoutworzonej Diecezji Łowickiej w dniu 25 marca 1992 roku. Od 9 grudnia 2013 roku był biskupem seniorem. Ks. bp Józef Zawitkowski był też honorowym obywatelem Warszawy. Znany był także z twórczości muzycznej i poetyckiej.

Biskup szokuje! „Wstydźcie się Warszawiacy! Jak się spodliłaś, Warszawko!”

https://wpolityce.pl/kosciol/524234-nie-zyje-ks-biskup-jozef-zawitkowski

Nie żyje ks. biskup Józef Zawitkowski. Zmarł po długotrwałej chorobie. Zapamiętamy jego pieśni i piękne kazania radiowe!

Kościół

opublikowano: 29 października

aktualizacja: 29 października

autor: Twitter/EpiskopatNews/diecezja.lowicz.pl


Po długotrwałej chorobie zmarł ks. biskup Józef Zawitkowski - poinformowała Kuria Diecezjalna Łowicka. Był biskupem pomocniczym diecezji łowickiej w latach 1992–2013, a także twórcą wielu słynnych pieśni religijnych, m.in. „Panie dobry jak chleb”. Zapamiętamy go również z pięknych i przejmujących kazań radiowych z Bazyliki Św. Krzyża w Warszawie.


CZYTAJ RÓWNIEŻ: Poruszająca homilia bp. Zawitkowskiego w Gietrzwałdzie: Dlaczego Polskę wymazano z mapy Europy? Bośmy byli głupi i chwaliliśmy się naszymi grzechami. WIDEO

Bp Zawitkowski: „Naród umiera! Odbierzcie jeszcze dzieciom miłość, a młodzieży rozum i zostanie nam Polska ugorem pachnąca!”. WIDEO

Ze smutkiem informujemy, że po długotrwałej chorobie zmarł J.E. ks. bp Józef Zawitkowski. Kościół Łowicki dziękuje za Jego trud pasterski i poleca Go modlitwie. Terminy uroczystości pogrzebowych zostaną ustalone i podane do wiadomości. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

— czytamy w komunikacie na stronie diecezji łowickiej.

Biskup mówi o policjantach, którzy zatrzymali pielgrzymkę

JESTEŚMY WYCZULENI NA PRZYCZYNY ŚMIERCI

TAK MEDIA TRAKTUJĄ LUDZI NIE TYLKO W POLSCE.

MAJĄ SIĘ BAĆ !

A co na polu walki z koronowirusem COVID-19

Okazuje się, że Polak dr Bodnar z Przemyśla wzywa specjalistów (chociaż już w przedbiegach ma utytułowanych oponentów do odrzucenia jego metod leczenia Coronowirusa - przecież to nie chamerykańskie firmy Pfizer ten lek amantydyna!. Więc jak może być dobrym lekiem na tą całą zarazę.

Na szczęścia są wyniki badań mikrobiologów publikowane w poważnym piśmie dla Specjalistów NATURE i one waeryfikują gołosłowne opinie.

https://www.nature.com/articles/s41594-020-00536-8

Cite this article

Mandala, V.S., McKay, M.J., Shcherbakov, A.A. et al. Structure and drug binding of the SARS-CoV-2 envelope protein transmembrane domain in lipid bilayers. Nat Struct Mol Biol (2020). https://doi.org/10.1038/s41594-020-00536-8

Download citation

Received

16 September 2020

Accepted

28 October 2020

Published

11 November 2020

DOI

https://doi.org/10.1038/s41594-020-00536-8

https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C84640%2Cekspert-amantadyna-nie-pomaga-w-zakazeniach-koronawirusem-sars-cov-2.html

Ekspert: amantadyna nie pomaga w zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2

Nie ma żadnych podstaw merytorycznych ani naukowych do stosowania amantadyny w zakażeniach wywołanych przez koronawirusa SARS-CoV-2 – przekonuje prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych prof. Robert Flisiak.

Amantadyna, lek stosowany w leczeniu schorzeń neurologicznych, wywołała ostatnio duże w naszym kraju zainteresowanie, ponieważ pojawiły się podejrzenia, że może być przydatna we wczesnych postaciach zakażenia wywołanego przez koronawirusy.

Lek ten oficjalnie jest wykorzystywany w leczeniu choroby Parkinsona, stwardnienia rozsianego oraz ostrego uszkodzenia mózgu. Jednak wykazuje także działanie przeciwwirusowe i może hamować zakażanie komórek układu oddechowego.

Niektórzy lekarze w Polsce twierdzą, że amantadyna jest pomocna w zmaganiach z chorobą COVID-19. Pulmonolog z Przemyśla dr Włodzimierz Bodnar zapewnia, że ma udokumentowanych ponad 100 przypadków wyleczeń z choroby COVID-19 przy użyciu tego leku.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale