Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
74 obserwujących
1576 notek
1333k odsłony
341 odsłon

Mądrość to wstrzemięźliwość - Szczepionkę rzucili ! ResearchGate

Wykop Skomentuj1

Przypominają mnie się czasy PRL. Budy na kółkach i panie w białych kitlach na Święto Pracy 1 Maja. Kiełbasa i kawa oraz pomarańcze dla dzieci.

Po papier toaletowy na sznurku stało się w inne dni.

Bądźcie wstrzemięźliwi!

Szczepionka mRNA - COVID-19 SARS COV-2 To NIE KAWA czy POMARAŃCZE.

Odmowa przyjęcia To życie bez chorób imunologicznych i tych jeszcze niezbadanych!

Kochani obserwujcie Cywilizowane kraje jak np. Niemcy, Anglia, Francja itp. ile osób się zaszczepiło.

Nie musimy wybiegać przed szereg. Szczepionka z zawartością mRNA wirusa zdaniem genetyków ingeruje w sposób nie przewidywalny w cały ustrój komórkowy człowieka na poziomie molekularnym RNA, DNA.


Czy Bill Gates & Melinda są dobroczyńcami ludzkości???

Śmiem wątpić. Majątki ich robią wrażenie, ale to są śmiertelni LUDZIE tak jak MY i codziennie załatwiają w ustronnym miejscu swoje potrzeby.

Pępek Świata ?

To nie są BOGOWIE lub dawne wyrocznie jak PYTIA.

Wyrocznia delficka

Wyrocznia delficka – sławna w starożytnej Grecji wyrocznia w Delfach pochodząca jeszcze z okresu mykeńskiego, kiedy była miejscem kultu boga chtonicznego. Grecy uważali sanktuarium za omphalos – pępek świata. W okresie homeryckim wyrocznia stała się ośrodkiem kultu Apollina, a przepowiednie wieściła siedząca na trójnogu kapłanka Pytia, wieszczka Apollina.

Przepowiednie

Z zapytaniem do wieszczki o objawienie wyroczni mogli zwracać się wyłącznie mężczyźni po dokonaniu szeregu obrzędów oczyszczających i po złożeniu przepisanych ofiar. Podczas ceremonii, ubrana w białą szatę i z głową ozdobioną złotym diademem i wieńcem z liści laurowych, Pytia piła wodę ze świętego źródła Kassotis. Następnie siadała na trójnogu ustawionym nad rozpadliną i wdychając odurzające wyziewy udzielała odpowiedzi. Kapłanka wypowiadała się w formie heksametrycznej, zwykle jednak dopiero świątynni kapłani układali jej słowa w formie poetyckiej. Przepowiednia była traktowana jako wyrocznia Zeusa objawiona za pośrednictwem Apollina.


Sława wyroczni delfickiej była tak wielka, że jej przepowiednie miały znaczący wpływ na religię, politykę i prawa starożytnej Grecji, a Delfy stały się panhelleńskim sanktuarium. W apogeum rozwoju wyroczni przepowiedni udzielały trzy kapłanki. W Atenach, Sparcie i innych miastach utworzono instytucję kapłanów exegatai pythochrestoi wybieranych przez Pytię spośród przedstawianych jej kandydatów. Byli oni doradcami w sprawach kultowych, a także interpretowali znaki i wyrocznie.


,,Nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata, jeśli nie zobowiąże się do oddawania czci Lucyferowi". Nikt nie wstąpi do New Age, jeśli nie weźmie udziału w inicjacji ,,LUCYFERA". - Dave Spangle, dyrektor Inicjatywy Planetarnej w ONZ (1978)

Agenda Globalistyczna: COVID Plandemia jest tylko początkiem

http://stealingearth.com/globalistyczny-program-plandemia-covid-to-dopiero-poczatek/

https://youtu.be/NGorjBVag0I?list=RD2Hk5wgOOsmE

Leonard Cohen - Dance Me to the End of Love (Official Video)leonard is the coolest person on the planet...... Dance me to your beauty with a burning violin Dance me through the panic til Im gathered safely in Lift me like an olive branch and be my homeward dove Dance me to the end of love Dance me to the end of love Oh let me see your beauty when the witnesses are gone Let me feel you moving like they do in babylon Show me slowly what I only know the limits of Dance me to the end of love Dance me to the end of love Me to the wedding now, dance me on and on Dance me very tenderly and dance me very long Were both of us beneath our love, were both of us above Dance me to the end of love Dance me to the end of love Dance me to the children who are asking to be born Dance me through the curtains that our kisses have outworn Raise a tent of shelter now, though every thread is torn Dance me to the end of love Dance me to your beauty with a burning violin Dance me through the panic till Im gathered safely in Touch me with your naked hand or touch me with your glove Dance me to the end of love Dance me to the end of love Dance me to the end of love

leonard is the coolest person on the planet......

Dance me to your beauty with a burning violin

Dance me through the panic til Im gathered safely in

Lift me like an olive branch and be my homeward dove

Dance me to the end of love

Dance me to the end of love

Oh let me see your beauty when the witnesses are gone

Let me feel you moving like they do in babylon

Show me slowly what I only know the limits of

Dance me to the end of love

Dance me to the end of love

Me to the wedding now, dance me on and on

Dance me very tenderly and dance me very long

Were both of us beneath our love, were both of us above

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale