Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
74 obserwujących
1666 notek
1380k odsłon
  275   0

Dania: Zatwierdzone szczepionki przeciwko COVID-19

Bezkrytyczni "Specjaliści" od wyszczepienia Polek i Polaków?!

https://www.facebook.com/DworczykMichal/

https://www.facebook.com/DworczykMichal/Irmina Anna Kulińska

https://www.dw.com/.../niemieccy-eksperci-o.../a-57195233

..."Niemieccy eksperci o zakrzepicy: przyczyną wektor szczepionki

Około miesiąc temu podawanie szczepionki firmy AstraZeneca tymczasowo zawieszono. Powodem były przypadki zakrzepicy żył mózgowych. Teraz wstrzymano szczepienia kolejnym preparatem. Czy są jakieś podobieństwa?....We wtorek (13.04.) amerykańska firma farmaceutyczna Johnson & Johnson zawiesiła wypuszczenie na europejski rynek swojego preparatu – zaledwie jeden dzień po rozpoczęciu dostaw. Powodem były doniesienia o zakrzepicy żył zatokowych po szczepieniu. Wcześniej władze w USA zaleciły tymczasowe zawieszenie szczepionki po tym, jak odnotowano tam sześć przypadków zakrzepicy żył mózgowych. W trzech przypadkach wystąpiła również trombocytopenia, czyli niedobór płytek krwi. Od dopuszczenia preparatu do obrotu w końcu lutego, w USA zużyto 6,8 miliona dawek......Niebezpieczne objawy

Niektórzy eksperci, w tym Andreas Greinacher z Uniwersytetu Medycznego w Greifswald (UMG) podejrzewają, że osoby zaszczepione wytwarzają podczas reakcji immunologicznej określone przeciwciała, które aktywują płytki krwi, co prowadzi w konsekwencji do zakrzepów.

Zakrzepica żył zatokowych prowadzi do zamknięcia pewnych żył w mózgu przez skrzepy krwi. Mogą również wystąpić bóle głowy, napady padaczkowe, paraliż lub zaburzenia mowy. Brak płytek krwi z kolei prowadzi do zwiększonej skłonności do krwawień. Objawami są między innymi punktowe krwotoki podskórne, czasem także silne krwotoki z nosa.

Do 8 kwietnia Instytut Paula Ehrlicha otrzymał informacje o 46 przypadkach zakrzepicy żył zatokowych po szczepieniu preparatem firmy AstraZeneca (Vaxzevria) i o 24 przypadkach niedoboru płytek krwi. Zmarło pięć kobiet i trzech mężczyzn. Poza siedmioma przypadkami, wszystkie zgłoszenia dotyczyły kobiet w wieku od 20 do 66 lat. Wiek mężczyzn to 24 do 58 lat.

 · Odpowiedz · 57 min

Irmina Anna Kulińska

https://www.berlingske.dk/.../soren-brostrom-dette...

 Czwartek 06.05.2021

„Czy ryzyko dla VITT jest tak duże, jak widzieliśmy w przypadku AstraZeneca, czy jest wyższe czy niższe?” - pyta Søren Brostrøm, dyrektor Krajowej Rady Zdrowia.

..."National Board of Health spodziewała się, że będzie mogła ogłosić wiadomości o zastosowaniu szczepionki Johnson & Johnson w Danii w tym tygodniu.

Ale Duńczycy muszą poczekać trochę dłużej na tę decyzję, mówi dyrektor Duńskiego Urzędu Zdrowia i Leków Søren Brostrøm podczas webinarium na temat tak zwanego zespołu VITT , który jest rzadkim efektem ubocznym obserwowanym w połączeniu z dwiema szczepionkami przeciwko covid- 19 odpowiednio firmy AstraZeneca i Johnson. & Johnson...." Jaki jest stan stosowania szczepionki Johnson & Johnson w Danii? - zapytał Berlingske podczas webinarium.

„Każdy zadaje to pytanie. Nie tylko w Danii, ale w całej Europie. Spodziewam się, że ogłosimy coś na początku przyszłego tygodnia - odpowiada Søren Brostrøm.

Dyrektor wyjaśnia, że ​​Dania zdecydowała się pójść za radą producenta szczepionki Johnson & Johnson, który stwierdził, że Europa powinna zawiesić stosowanie szczepionki do niedawna. W ubiegły piątek amerykańska Agencja ds.Żywności i Leków (FDA) ogłosiła przypadki zespołu VITT, które zostały zidentyfikowane w Stanach Zjednoczonych.

„Przyjrzeliśmy się temu bardzo uważnie i nadal bardzo uważnie się temu przyglądaliśmy i dyskutowaliśmy. Są to interesujące dane, które przekonują nas o związku przyczynowym między VITT a szczepionką firmy Johnson & Johnson ”- mówi.

 · Odpowiedz · 49 min · Edytowano

Irmina Anna Kulińska

Przepraszam bardzo ale mam pytanie idioci czy to jakaś dywersja albo eksperyment na polskim społeczeństwie!!!???Dlaczego Pan kłamie Panie Dworczyk i mówi Pan, że nie ma przeciwskazań do stosowania szczepionki Johnson & Johnson????Są zastrzeżenia i równiez w stosunku do Astra Zeneca. Zachodnie rządy wycofują się, wstrzymuja się , bo ryzyko występowania skutków jest zbyt duże ale głupi Polacy poświęca swoje społeczeństwo żeby bzadowolić BIG FARMĘ!!!??? Czy wyście zwariowali??? W dobie internetu wystarczy włączyć tłumacza, wpisać w googla i można znaleźć informacje w danym kraju bez żadnego problemu , a Pan panie Dworczyk i Premier Morawiecki robicie ludziom wodę z mózgu i twierdzicie, ze żaden rzad nie wycofukje szczepionki ale my ją od Danii odkupimy!!!SZALŃSTWO!!!oPAMIĘTAJCIE SIĘ!!! Może Pan , zajęty organizowaniem punktów szczepień nie ma czasu na pozyskanie informacji, to ja je Panu tutaj umieszczę, a przy okazji do zapoznania się przez społeczeństwo polskie!!! I mam nadzieję, że nie zostaną te informacje wyczyszczone.!! Jak można tak narażać Polaków.!!! Inni przywódcy6 okazali się przezorni, a wy zrobiliście majowe szczepienia szczepionką Johnson & Johnson!!! Aby szybko podać !! NIE WIEM JAK TO NAZWAĆ. NIESTETY NIE MOGĘ DOSADNIE BO POLITYCZNA POPRAWNOŚĆ FACEBOOKA ZBANUJE MNIE NA MIESIAC.!!!!ALE POWINNO SIĘ TO NAZWAĆ KONKRETNIE!!!!PANIE DWORCZYK NIECH PAN POCZYTA!!!!!

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale