Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
73 obserwujących
1696 notek
1396k odsłon
  209   0

Mądrość nie idzie z wiekiem ale wynika z pozycji ?- Ciszej nad tą trumną!

W okopach plandemii ludziska nabierajcie siły i zdrowia od letniego Słońca - źrodła Życia aby Was jesienią tego roku ZARAZA nie dopadła i nie zdziesiątkowała szczególnie beneficjentów ZUS i DPS-ów.

Bo dotychczasowy dorobek zgonów nadmiarowych jest imponujący!

Słuchajcie co mówi świeżo upieczony magister prawa na UMCS w Lublinie a obecnie v-ceminister od finansów.

Kim jest Piotr Patkowski, 29-letni wiceminister finansów?https://businessinsider.com.pl › polityka › rkwtmj3

7 lis 2020 — O Piotrze Patkowskim zrobiło się głośno, gdy ten 29-letni absolwent prawa został wiceministrem finansów i Głównym Rzecznikiem Dyscypliny ...

Piotr Patkowski z polskiego rządu trafi do europejskiego ...https://www.money.pl › Gospodarka

25 cze 2021 — Piotr Patkowski już za chwilę może zasiąść na fotelu dyrektora EBI - jego nominację potwierdził minister finansów Tadeusz Kościński.

image

image

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26279428,wiceminister-finansow-wydalismy-260-mld-zl-na-walke-z-covid-19.html

Wiceminister finansów i główny rzecznik dyscypliny finansów publicznych Piotr Patkowski udzielił wywiadu "Rzeczpospolitej". Podczas rozmowy z dziennikiem mówił m.in. o kosztach, jakie poniosło państwo polskie w związku z pandemią koronawirusa. Polityk wyliczył, że jest "260 mld zł wydatków z tytułu bezpośredniej i pośredniej walki z Covid-19". 

Wiceminister finansów: Wydaliśmy 260 mld zł na walkę z COVID-19, ale to cena, którą warto zapłacić

08.09.2020 08:55

Wiceminister Piotr Patkowski podsumował w wywiadzie dotychczasowe działania rządu i wydatki związane z walką z pandemią koronawirusa w Polsce. Stwierdził jednocześnie, że gdyby nie poniosło ich państwo, odbiłoby się to na obywatelach.

Likwidując w roku 2017 w Gdańsku Polsko-Amerykańską Klinikę Chorób Serca i Naczyń rząd PiSu "zaoszczędził" wówczas ca 20 mln złotych

https://www.salon24.pl/u/albatros/1102426,potrzebna-rzetelna-wiedza-o-szczepieniu-na-covid-19-a-nie-reklama,3

Dla mnie "czerwona lampka" się zapaliła po bezdyskusyjnej mimo protestów pacjentów i kombatantów likwidacji jesienią od 1 października 2017 roku Kliniki Chrób Serca i Naczyń Polsko Amerykańskiej Fundacji Chorób Serca i Naczyń w Gdańsku kierowanej przez dwóch wybitnych w skali światowej kardiochirurgów z Centrali w Zabrzu:

profesora Buszmana i profesora Bochenka.

DOBRO KILKU TYSIĘCY PACJENTOW NFOZ I OBYWATELI (NIE WSZYSCY NA EMERYTURZE Z ZUS) NIE LICZYŁO SIĘ W TYM STARCIU O PRZEDŁUŻENIE UMOWY NA FUNKCJONOWANIE KLINIKI Z DOSTĘPEM DLA PACJENTÓW REFINANSOWANYCH PRZEZ NFOZ ODDZIAŁ 11 W GDAŃSKU. OPERACJE NA OTWARTYM I DROGĄ NACZYŃ KRWIONOŚNYCH ZABIEGÓW NA SERCU.

Paweł Eugeniusz Buszman – polski kardiolog, profesor nauk medycznych, konsultant medyczny w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, profesor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

...

https://www.youtube.com/watch?v=VRpxqnE9-cg

TY STARU DEBILU

Jeden przez drugiego będą podkręcać śrubę

RATUNEK TO ZARZĄDZIĆ OTWARCIE DLA PACJENTÓW PRZYCHODNI I SZPITALI I LECZYĆ LUDZI MIĘDZY INNYMI AMANTADYNĄ!

Społeczeństwo

Przygotujmy się na polityczną „pandemię”, bo nic innego nas nie czeka

Przez Matka Kurka -4 lipca 2021

https://www.kontrowersje.net/przygotujmy-sie-na-polityczna-pandemie-bo-nic-innego-nas-nie-czeka/

Wielki polityk i wizjoner Ryszard Petru dawno zdefiniował przyszłość polskiej polityki dosadnym: „wszyscy wszystko wiedzą”. Zdecydowana większość Polaków na starcie urlopów, gdzie człowiek stara się oderwać za wszelką cenę od szarzyzny i paranoi dnia codziennego, spodziewa się powrotu obostrzeń jeszcze przed jesienią. Nie będzie innego tematu numer jeden poza „pandemią”, a to oznacza, że wszelkie inne tematy staną się co najwyżej dodatkiem lub elementem tematu głównego. Od razu napiszę, że to nie są dobre wiadomości dla nas. PiS z „pandemią” zabrnął w kozi róg, wycofać się z tego obłędu nie może, bo na to tylko czeka „odświeżona” konkurencja polityczna, która w tym zakresie ma jeszcze bardziej chore pomysły.

W ogóle bym się nie zdziwił, gdyby jednym z pierwszych pomysłów „nowego” kierownictwa PO był obowiązek szczepień, a ktokolwiek liczy, że idiotyczne decyzje Niedzielskiego będą nazywane przez „opozycję” zamordyzmem, ten głęboko się przeliczy. Obiorą dokładnie przeciwny kierunek, więcej zamordyzmu, więcej lockdownu, więcej testów, więcej oddziałów „kowidowych”. Konkurencja PiS nie ma wyboru, „pandemia” jest bezkonkurencyjna i żadnej innej „narracji” narzucić się nie da. Wyczekiwane przez wielu mejle Dworczyka to w zasadzie jedyna alternatywa, ale nie do końca, z tego w względu, że to również łączy się z tematem głównym. Presja na PiS ze strony PO zwiększy się wielokrotnie i wszystko stanie się eksperymentem na Polakach. Do takiego „nowego ładu” musimy się przygotować i o ile dotąd było nieciekawie, to za chwilę zrobi się jeszcze gorzej. Prawdopodobnie zmieni się też relacja władzy z „medykami”, pierwsze objawy już widać. Niejaki Fiałek złożył hołd powracającemu Tuskowi, nie jest też żadną tajemnicą, że w całym środowisku zdecydowana większość „j…e PiS”. Odpalenie protestów i to w trakcie „IV fali” nie będzie stanowiło większego problemu., resztę załatwią media.

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale