Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
73 obserwujących
1706 notek
1401k odsłon
  160   0

Ziemia obiecana

To musi się skończyć panie premierze Morawiecki.

Nie tylko wielkie projekty jak przekop Mierzei wiślanej!!!

Czas na poważne dyskusje na temat funkcjonowania Służby Zdrowia w Rzeczypospolitej.

Oprócz COVIDA-19 ludzie choruję przede wszystkim na inne choroby: grypę z powikłaniami, nowotworowe, serca i naczyń oraz cukrzycę. Na polskich drogach przodujemy w wypadkach.

Stan dróg np. na Warmii jest opłakany - przypominają jeszcze czasy "Gierka"!

Patrz statystyka medyczna zgonów w Polsce ponad 400 000 rok po roku a nawet 470 000 w roku 2020 i przyczyny zgonów wg klasyfikacji międzynarodowej.

Ile wykonano sekcji po COVIDZIE-19 jako jedynej przyczyny zgonów. Jaką wiedzę posiadła ekipa lekarzy do walki z tą chorobą?

https://www.aotm.gov.pl/media/2021/01/Przeglad_miedzynarodowych_wytycznych_covid19_aktualizacja_2021.01.21.pdf

https://covid19criticalcare.com/pl/filmy-i-naci%C5%9Bnij/wydania-flccc/O%C5%9Bwiadczenie-sojuszu-flccc-w-sprawie-nieprawid%C5%82owych-dzia%C5%82a%C5%84-agencji-zdrowia-publicznego-i-szeroko-zakrojonej-kampanii-dezinformacyjnej-przeciwko-iwermektynie/

https://covid19criticalcare.com/pl/iwermektyna-w-COVID-19/

Iwermektyna w COVID-19

Te strony zawierają naukowe uzasadnienie, które uzasadnia stosowanie iwermektyny w COVID-19.


Uważamy iwermektynę za podstawowy lek w zapobieganiu i leczeniu COVID-19. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat iwermektyny, zapoznaj się z naszym Przegląd pojawiających się dowodów przemawiających za stosowaniem iwermektyny w profilaktyce i leczeniu COVID-19 i załączone odniesienia.


W przypadku pytań dotyczących bezpieczeństwa tego leku można zapoznać się z ekspertyzą ponad 350 artykułów na temat profilu bezpieczeństwa medycznego iwermektyny, która została przeprowadzona przez toksykologa z firmy Medincell, który poinformował, że „Nie przewidziano żadnych obaw dotyczących bezpieczeństwa, które uniemożliwiłyby organom ochrony zdrowia ocena stosowania Iwermektyny przeciwko COVID-19”. Recenzja dostępna pod adresem www.medincell.com/ivermectin


Nowszy artykuł, Metaanaliza randomizowanych badań iwermektyny w leczeniu zakażenia SARS-CoV-2 została przyjęta do publikacji 6 lipca 2021 r. przez Oxford University Press w imieniu Amerykańskiego Towarzystwa Chorób Zakaźnych. To badanie zostało przeprowadzone przez dr Andrew Hilla i zespół, który badał skuteczność iwermektyny w: COVID-19 leczenie dla WHO. Dane są w przeważającej mierze pozytywne i zostały szczegółowo omówione przez dr. Pierre Kory w sprawie FLCCC 7 lipca 2021 r., Cotygodniowa aktualizacja.


Kolejny niedawny artykuł, Iwermektyna do zapobiegania i leczenia COVID-19 Infekcja: przegląd systematyczny, metaanaliza i sekwencyjna analiza próbna w celu uzyskania informacji na temat wytycznych klinicznych została opublikowana online 17 czerwca 2021 r. przez American Journal of Therapeutics. W podsumowaniu podsumowano: „Dowody o umiarkowanej pewności wskazują, że duże redukcje COVID-19 zgony są możliwe przy użyciu iwermektyny. Stosowanie iwermektyny na wczesnym etapie przebiegu klinicznego może zmniejszyć liczbę progresji do ciężkiej choroby. Pozorne bezpieczeństwo i niski koszt sugerują, że iwermektyna może mieć znaczący wpływ na globalną pandemię SARS-CoV-2”.


Dla PACJENCI I KREWNI, przejrzyj nasze PRZEWODNIK DLA CIEBIE. Mówi, jak znaleźć lekarzy przepisujących iwermektynę, a także dostarcza informacji, którymi można się podzielić z lekarzem pierwszego kontaktu w przypadku, gdy nie jest on świadomy aktualnych dowodów, szczegółowo opisujących, jak bezpieczna i skuteczna jest iwermektyna w zapobieganiu i leczeniu wszystkich etapów COVID-19 i wszystkie warianty wirusa SARS-CoV-2.


Iwermektyna jest dobrze znanym, zatwierdzonym przez FDA lekiem przeciwpasożytniczym, który jest z powodzeniem stosowany od ponad czterech dekad w leczeniu onchocerciasis „rzecznej ślepoty” i innych chorób pasożytniczych. Jest to jeden z najbezpieczniejszych znanych leków. Znajduje się na liście podstawowych leków WHO, otrzymał 3.7 miliarda razy na całym świecie i zdobył nagrodę Nobla za globalny i historyczny wpływ na zwalczanie endemicznych infekcji pasożytniczych w wielu częściach świata. Nasze medyczne odkrycie szybko rosnącej opublikowanej bazy danych medycznych, wykazującej wyjątkową i bardzo silną zdolność iwermektyny do hamowania replikacji SARS-CoV-2 i tłumienia stanu zapalnego, skłoniło nasz zespół do zastosowania iwermektyny do zapobiegania i leczenia na wszystkich etapach COVID-19. Iwermektyna nie została jeszcze zatwierdzona przez FDA do leczenia COVID-19, ale 14 stycznia 2021 r.NIH zmienił zalecenia dotyczące stosowania iwermektyny w COVID-19 od „przeciw” do „neutralnego”. (zobacz nasze komunikat prasowy).

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale