Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
74 obserwujących
1734 notki
1411k odsłon
  193   0

Szpital Narodowy wznawia działalność

SENIORZY -nie dajcie się ZARAZIE- jest NADZIEJA DH1047 Antidotum na SARSCOV2 - babcie i dziadki dotrwajcie do maja roku 2022 na pohybel białej pani z kosą i ku radości ZUS-u.

Prawdziwa radość to w Rodzinie dzieci i wnuki.

To miejsce gdzie za rok każdy kto był na "przyjęciu weselnym

https://www.youtube.com/watch?v=gcT-rtTyFYw


lub stypie" po zrobieniu testu PCR otrzyma odtrutkę gratis ?.

https://naszapolska.pl/2021/11/25/w-czwartek-szpital-narodowy-wznawia-dzialanie/?utm_source=newsletter&utm_medium=push&utm_campaign=notifications

Przeciwciało o nazwie DH1047 działa poprzez wiązanie się z komórkami wirusa SARS-CoV-2, neutralizując wirusa i zapobiegając jego replikacji. Ilustracja: Getty


Według dr Bartona Haynesa, dyrektora Duke Human Vaccine Institute i członka zespołu badawczego, przeciwciało DH1047 jest potencjalnym narzędziem w odpowiedzi na obecną pandemię. Może również pomóc w radzeniu sobie z przyszłymi epidemiami, jeśli inny koronawirus przeniesie się z dzikiego żywiciela na ludzi.


Przewidziane zakończenie PLANDEMII to rok 2022. Lekarze wrócą do normalnej pracy i normalnych zarobków. Co wzięli to ich.

Niektórzy zgodnie z tradycją wejdą zimą jeszcze w roku 2021 na Boże Narodzenie na Kilimandżaro i zaliczą także Przylądek Dobrej Nadziei w wycieczce "Orbisowskiej" do RPA.

image

image

image

image

Zarobią Lufthansa RFN lub Air France Francja.

www.itaka.pl › nasze-kierunki › rpaWczasy i wycieczki RPA - wakacje 2021 i 2022 | Biuro ...

rejs po rzece Zambezi. przeloty wewnętrzne w cenie. Lato 22. Marzenie każdego podróżnika, jeden z najciekawszych i najbardziej różnorodnych krajów na świecie, łączy w sobie zapierające dech

www.przyskarpie.pl › wycieczki-objazdowe › afrykaWycieczki do Afryki - Biuro podróży Przy Skarpie

Wycieczki Afryka Symbole Egiptu - Nil i Piramidy - wycieczka objazdowa (RBL) Egipt - Potęga południa - rejs statkiem po Nilu (RBL) Algieria i Tunezja - Róża Pustyni - wycieczka (RBL) Wycieczka objazdowa Maroko - Cesarskie Miasta Wycieczka Maroko - Magiczne Południe (RBL) Wycieczka objazdowa Kenia - ...

KILIMANDŻARO (5895 M N.P.M)

Kilimandżaro - jest najwyższą górą Afryki, składającą się z trzech szczytów pozostałych po wygasłych wulkanach. Aktywność najwyższego szczytu Kibo zanotowano około 200 lat temu. W 1910 roku Antoni Jakubski został pierwszym Polakiem w historii który zdobył Kilimandżaro.

image

lachmanski.pl › wyprawy › afrykaWycieczki do Afryki - wyprawy na Madagaskar, do Kenii i ...

Wycieczki do Zimbabwe, Botswany i Namibii. W afrykańskiej ofercie naszego biura podróży posiadamy także wycieczka do Zimbabwe, Botswany i Namibii. Podczas tych niesamowitych

PLANDEMIA wykona swój PLAN.

Bogate żniwa pani z kosą szczególnie wśród 60+.

Pani z kosą

Czy to nie zabawne?


Rodzimy się:

Dziecko-Zabawa-Marzenia.

Dorastanie:

Młody dorosły-Impreza-Zawód-Rosterka.

Dorośli:

Starzy ale wciąż młodzi-Mąż-Dziecko-Problemy.

Starość:

Kulawi-Spokój-Odpoczynek.

I to nie zabawne?

Po tym wszystkim przychodzi Pani z kosą,

A my nie gotowi.

Czy to nie zabawne?

Przychodzimy, marzymy, stajemy się problemami i odchodzimy.

Czy naszym celem jest Pani z kosą?

image

Biała pani z kosą

Każdego z nas dopadnie...
Kroczę w białej sukience
trawą pokrytą rosą
"Dokąd sie spieszy panience?"
pyta biała pani z kosą...
Udaję, że nie słyszę i biegnę szczęśliwa
Delikatna mgła otula me ciało
"Już niedługo i tak będziesz nieżywa!"
krzyknęła pani z kosą i chłodem powiało
"Czego tak mnie goni?" - zastanawia mnie
może już teraz przyszedł mój czas
Czy właśnie ja zrobiłam coś źle?
Ale przecież do niej dołączy w końcu każdy z nas...
Przed śmiercią nie możemy uciekać bo i tak nas dogoni...

image

Jak wspomniano powyżej, tylko odważny człowiek może wykorzystać ten rysunek na sobie, ponieważ śmierć powoduje strach w tchórzach.Znaczenie śmierci tatuażu kosą jest odpowiednie dla odważnych ludzi, którzy są pozbawieni poczucia strachu, a także dla tych, którzy nikogo nie słuchają i przestrzegają ich zasad. Osoba umieszczająca ten tatuaż na ciele pokazuje, że nie boi się nie tylko śmierci, ale wcale.

Oryginalna wersja zdjęcia to śmierć z kartami do gry, w tym przypadku tatuaż symbolizuje apetyt na ryzyko, grę śmierci, w której nie można przegrać. Jednocześnie ludzie, którzy wyrzekli się religii (ateiści), a także przedstawiciele radykalnych subkultur, mogą korzystać z tego obrazu.

Jednocześnie wielu uważa, że ​​śmierć za pomocą tatuażu kosowego może być użyta jako potężny amulet, który chroni użytkownika przed nieszczęściami, niebezpieczeństwami i chorobami. Jak wiecie, ci, którzy uważają się za „szczęściarzy”, umieścili na sobie taki tatuaż, więc wartość tatuażu z wizerunkiem starej kobiety z kosą jest symbolem stałego ryzyka i złego szczęścia. We współczesnym świecie ten obraz jest używany przez rowerzystów, aw literaturze śmierć kosą jest symbolem wandalistów.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale