Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
77 obserwujących
1855 notek
1478k odsłon
  1209   0

666 cm Kupą mości panie i panowie

KTO trzymał taśmę, kto wlaził na drabinę?Kto mierzył pancerną brzozę.

666 cm

image

The Number of the Beast [edit]

666 cm Kupą mości panie i panowie

 

https://en.wikipedia.org/wiki/666_(number)

 
666 jest często związane z diabłem.
Główny artykuł: Liczba Bestii

Textus Receptus rękopisów Nowego Testamentu, Apokalipsie (13: 17-18) tajemniczo stwierdza 666 za "liczbę człowieka" lub "liczbę człowieka" (w zależności od tego, jak tekst jest tłumaczony) związane z Bestia, antagonistyczne stworzenie, które pojawia się na chwilę o dwie trzecie w apokaliptycznej wizji na język. Niektóre rękopisy oryginalnego greckiego używać symboli χξς chi xi napiętnowanie (lub ϝ digamma), podczas gdy inne rękopisy przeliterować liczbę słownie.

We współczesnej kulturze popularnej, 666 stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli dla Antychrysta lub, alternatywnie, z diabłem. Numer 666 jest rzekomo stosowany w celu wywołania szatana. Earnest odniesienia do liczby wystąpić zarówno wśród apocalypticist chrześcijańskich grup i jawnie antychrześcijańskich subkultur. Zawarte w zachodniej sztuki współczesnej literaturze lub są bardziej prawdopodobne niż nie, celowe odniesienia do Bestii symboliki. Takie popularne referencje są zatem zbyt wiele do listy.

To jest wspólne, aby zobaczyć symboliczną rolę liczby całkowitej 666 przeniesiona do sekwencji cyfr 6-6-6. Niektórzy ludzie podejmują stowarzyszenia Satanic 666 tak poważnie, że aktywnie unikać rzeczy związane z 666 lub cyfr 6-6-6. Jest to znane jako hexakosioihexekontahexaphobia.

W kilku wczesnych rękopisów biblijnych, numer jest wymieniane jako 616. [3]

Kto odłupal kawalek nieszczęścia polski i polaków dla potomności ?

image

 

image

image

 

Malarze pokojowi, czy "POKOJU" ?

image

image

4.09 10:40Kategoria: Polityka Odsłon: 421 8 Komentuj

1 m w głąb

PROBLEM UCHODŹCÓW

PANI PREMIER EWA KOPACZ ZNOWUŻ KŁAMIE TAK JAK W PRZYPADKU SMOLEŃSKA 10 KWIETNIA 2010 ROKU NA NARODZIE U PUTINA NA KREMLU 13 KWIETNIA 2010 ROKU I W POLSKIM SEJMIE

Przesłany 10.09.2014

Prime Minister Vladimir Putin holds a meeting of the state commission to investigate the causes of the Tu-154 plane crash. Representatives of the Polish side taking part in investigating the crash have been invited to the meeting

Kopacz, Anodina, Putin i propozycja pomocy UE przy badaniu katastrofy smoleńskiej. Narada w Moskwie

666 cm ???

zły to ptak, co własne gniazdo kala
it’s an ill bird that fouls its own nest

TERROR NEVER RESTS IN PACE !

Niestety ten Pan śp. Stanisław ŻURKOWSKI jako świadek nie może powiedzieć więcej niż to co powiedział !

image

Zmarł Stanisław Żurkowski - Altair Agencja Lotnicza

www.altair.com.pl/news/view?news_id=17946 - Translate this page
Nov 16, 2015 - Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych (PKBWL) z ogromnym żalem informuje, że odszedł nagle dr inż. Stanisław Żurkowski.

Zmarł Stanisław Żurkowski - Portal · dlapilota.pl

dlapilota.pl/wiadomosci/.../zmarl-stanislaw-zurkowski
Translate this page
Nov 18, 2015 - Stanisław Żurkowski (fot. PKBWL). Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych z ogromnym żalem poinformowała społeczność ...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9032575,Komisja_wypadkow_lotniczych_chce_odwolac_E__Klicha_.html

 

Komisja wypadków lotniczych chce odwołać E. Klicha. "Nieudolność"

rik
 
31.01.2011 17:49
- Bierna postawa Edmunda Klicha spowodowała, że MAK nie uwzględnił wielu wniosków strony polskiej - twierdzi Stanisław Żurkowski, były przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych (PKBWL). Wzywa do usunięcia Klicha z komisji. Wniosek popiera 13 z 15 członków komisji - podaje portal telewizji TVN24.
Edmund Klich

Edmund Klich (Sławomir Kamiński / AG)

Stanisław Żurkowski ostro skrytykował Klicha. Obecny przewodniczący komisji podczas badania katastrofy smoleńskiej miał wykazać się "nieudolnością. "brakiem profesjonalizmu" i "brakiem skuteczności".

Zdaniem byłego przewodniczącego, Klich nie potrafił "skutecznie uczestniczyć w badaniach prowadzonych przez MAK". Miało to zaowocować tym, że w końcowym raporcie rosyjskiej komisji pojawiło się "wiele niedociągnięć".
 
 
Żurkowski zarzuca Klichowi także "nieudolną politykę informacyjną". Przewodniczący miał załamać zapisy konwencji Chicagowskiej ujawniając mediom informacje z prowadzonego śledztwa. Miał w ten sposób złamać także zasady etyczne wyznaczone przez ICAO (Organizacja Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego) i nowe przepisy UE, dotyczące badania wypadków lotniczych.

Zdaniem Żurkowskiego, wszystkie domniemane przewiny Klicha miały rzucić negatywne światło na całą PKBWL. Były przewodniczący komisji wnioskował o "cofnięcie wyznaczenia" obecnego przewodniczącego do PKBWL - pisze portal tvn24.pl Minister infrastruktury, który otrzymał już pismo z prośbą odwołanie Klicha jeszcze nie podjął decyzji, ma to zrobić w najbliższych dniach.

 

Fatalna brzoza

Silniki

Polscy specjaliści

Oględziny wraku na płycie lotniska w kwietniu 2010

Silniki

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka