Lisowiec PO znów atakuje Kaczyńskiego...tym razem nie trzeba swojego "honoru"( stracił dawno kur..ując na swoich współpracowników w TVP) taplać w przedyborczym szambie, obecnie trzeba ratować swojego pryncypała przed zajadłymi atakami po wpadce Tuska juniora i opieszałości administracji...
A wiadomo, że najlepszą obroną jest atak, nie ważne z czym wyskoczy lisusowiec, ważne aby było o Kaczyńskim...Zaczepił się o kosztowną jego zdaniem ochronę dla tego polityka...nie ważne, że jego brat zginął w niewyjaśnionej do dzisiaj katastrofie, że jeden działacz jego parti zginął zastrzelony przez zwolennika PO (pewnie też dzięki zasiewom obrzydliwej propagandy Lisuzostwa), nieważne pogróżki i fora pełne POwskiej nienawiści......ważne aby obronić pryncypała...



Komentarze
Pokaż komentarze (10)