Wow PSL po głębokich przemyśleniach nie poprze komisji sejmowej w sprawie afery Amber Gold. To po co nam komisje? Nie dziwię się, że PO nie chce komisji bo PO pamięta, że po ostatniej prawdziwej komisji w sprawie Rywina gdzie ukazano patologie w rządzeniu IIIRP wybory wygrał PiS...PSL pewnie za uciszenie spraw nepotyzmu w PSLu zgodził się na sprzeciwienie się komisji... P.Bury z PSL ma sposób na „złotą aferę”...próbujmy naprawić, a nie grzebać w tym co się stało!
Oni ciągle coś próbują, KRUZ próbują zreformować 20lat...10lat psują prawo, a potem przy wpadce próbują poprawić...
PSLowcy zachowali się jak przysłowiowe wsioki...nie państwo, a własny partyjny interes jest najważniejszy...miałeś chamie Złoty Róg...


Komentarze
Pokaż komentarze (4)