My tak jak i PO wiemy, że komisja nic by nie wniosła, bo przewodniczącym komisji byłby super-Sekuła. A w TVPINFO Halicki już sygnalizował kto jest winny tej afery...oczywiście Zbigniew Ziobro, bo za jego kadencji zaczął działać pan P. Jakby inaczej, wszystkiemu jest winne PiS i PO nic nie musi robić...
Niestety jak zwykle jestem rozczarowany politykami PiS, gdyż siedzący obok Błaszczak nie wykorzystał sytuacji, bo jeśli tak twierdzi PO to PO powinno dążyć do utworzenia komisji, aby wszystkim Polakom udowodnić, że to PiS jest za to odpowiedzialna...w tej sytuacji tak Błaszczak powinien przekonywać Halickiego do zgody na komisję...jak zwykle nie potrafią wypunktować przeciwnika...niestety politycy z PO w tym jest mistrzami i robią to z łatwością oraz radością...politycy z PiS powinni się bardziej starać...ale oni się brudną polityką nie bawią, oni politykę biorą na poważnie...a co lepsze dla Polski?


Komentarze
Pokaż komentarze (2)