Amstern Amstern Piłka nożna Obserwuj temat Obserwuj notkę 16

Jak podaje rzecznik kancelarii pani Merkel, Niemcy chcialy wlasnie przelac te 5 bilionow zlotych odszkodowania za posla Mularczyka, ale przelew nie doszedl do skutku, bo sie okazalo, ze naczelnik Kaczynski nie posiada konta bankowego.
Szkoda...

W pilce noznej sa wakacje. Trwaja roznego rodzaju festyny pilkarskie.
I tak przedwczoraj wieczorem moi dostali w Rurdorf Cup lomot od druzyny stojacej dwie klasy wyzej 5:0. Widzialem druga polowe, chlopaki sie nabiegali nadaremno, a nieznany mi nowy zawodnik numer 15, ktory wszedl pod koniec meczu, byl faulowany natychmiast, kiedy tylko dostal pilke.
Wczoraj druga runda powiatowego pucharu. Czyli dwa regularne mecze w dwa dni robocze. Zwiazek odrzucil podanie o przesuniecie spotkania chociaz o jeden dzien. Tym razem druzyna z tej samej ligi, ale z ktora jeszcze nigdy  nie udalo sie wygrac. Ich królem strzelcow jest nasz byly zawodnik.

Deszcz pada, chlopaki graja. Samobój - 0:1. Do przerwy 2:3. Dwie bramki króla strzelcow. Po przerwie nadal chlopaki boja sie atakowac króla strzelcow, a klubowego kolegi sprzed 2-3 lat. Efektem jest jego 2:3, 2:4, 2:5. W 67 minucie jest po meczu i trener przeciwnika zdejmuje króla strzelcow. Chlopaki ozyli. 10 minut pozniej wchodzi ta nasza tajemnicza 15-tka, zawodnik jakby starszy, lekko posiwialy. Pare minut pozniej strzela na 3:5, na piec minut przed koncem meczu 4:5, w czasie doliczonym 5:5. Setka kibicow szaleje.
W przerwie dowiaduje sie, ze jest to oldboj z rezerwy z C-klasy, lat 38, "10 lat temu byl calkiem dobry".
Latwo sie domyslic, ze w dogrywce zaczelo sie od 6:5 dla nas, przeciwnik na 6:6, nasz oldboj na 7:6 i 8:6. Szalenstwo w deszczu, na boisku obie druzyny leza wyczerpane, kibice spiewaja "So ein Tag, so schön wie heute..."

Za tydzien w ósemce finalu przeciwnik stojacy klase wyzej, wiec mecz u siebie i jest szansa.
W internecie czytam, ze "8:6 po karnych", pewnie ocenil po wyniku jakis automat.

Nowy ma na imie Klaus...

image

(850)  771 177

Amstern
O mnie Amstern

Czlowiek Bardzo Dobrej Woli Prezes Klubu Sympatyków Bab Kameralnych O mnie: "Zamiast wyciągnięcia wniosków, nasz nieoceniony Amstern kilkakrotnie mnie opluł, a następnie zaczął żądać przesłania mu obiecanego statutu."  Michal Tyrpa 20.12.07 9:44 "Z Amsternem trafil pan w sedno.Jest to zadeklarowany Niemiec... Byc moze ze jest on Zydem z gatunku wypedzonego ziomala pana Hupki..." Miroslaw Kraszewski 21.12.07 00:50 "Absztyfikanta nie znam, ale Amsterm daje pewną rekojmię, że Tyrpa niekoniecznie w tym niby trollowym sporze musi mieć rację." Galopujący Major 22.12.07 12:31 Polecaja mnie (gratuluje dobrego gustu!): Zdzislaw Sztorm Voit Dorcia Blee Obserwator z daleka Cichutki Brat_Olin Marmotte Stach Docent Stopczyk Maddogowo -Rysiek- Polecali mnie: Sosenka Witek Ci, u ktorych mam szlaban, TEZ swiadcza o mnie: Michal St. de Zieleskiewicz Michal Tyrpa Ellenai Miroslaw Kraszewski Vantomas-Galicja 1 Fotomontage Gw1990 Toyah Katarzyna Lukasz Warzecha Spitfire Antypolonizm nigdy więcej Koteusz ZeZeM Essencjusz Elig Slowik Krzysztof J. Kotowski Joanna Mieszko-Wiórkiewicz Anna Czarnowidz J.P.50 Marcinkk 1.1 Mialem szlaban u: Maryla U mnie szlaban maja: