64 obserwujących
1649 notek
1644k odsłony
1090 odsłon

Stowarzyszenie na rzecz opieki nad ideałami Zachodu

Wykop Skomentuj10

Dokad uciekac, kiedy w Polsce wszystko sie zawali:

Dla nieszprechajacych wyjasnie, ze zostaja tylko Bermudy.

Co ma wspolnego Polska u Nigeria i Wenezuela?
W tych trzech krajach ONZ upomnialo sie o praworzadnosc. W Polsce konkretnie poszlo o nagane dla sedzi Aliny Czubieniak.

"Przypomnijmy, że w marcu tego roku Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego ukarała sędzię Aliną Czubieniak z Sądu Okręgowego w Gorzowie Wielkopolskim upomnieniem. Orzekający w sprawie sędziowie uznali, że sędzia niewłaściwie zastosowała przepis, na mocy którego uchyliła areszt upośledzonemu 19-latkowi oskarżonemu o napastowanie nieletniej i odesłała sprawę do ponownego rozpatrzenia. Sędzia tłumaczyła swoją decyzję tym, że oskarżony mężczyzna nie miał obrońcy ani w prokuraturze, ani w sądzie I instancji. Co więcej, 19-latek jest analfabetą, a w prokuraturze został pouczony o swoich prawach i obowiązkach... na piśmie - pisze Interia. "

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25026964,onz-interweniuje-w-sprawie-sedzi-aliny-czubieniak-pierwsza.html

OK, ok, przecietnemu fanowi PiSU ONZ kojarzy sie najwyzej z CPN albo zagranicznym koncernem paliwowym, ale zeby wsród wszystkich krajow swiata byc jednym z tych nieszczesnych 3, ktorzy dostaja nagany z ONZ za brak praworzadnosci, to jest chyba najwiekszy sukces Dobrej Zmiany.

Do wczesnego popoludnia byl gorac jak w Afryce. Potem dwie godziny "suchej burzy". Gdzies tam grzmialo i buczalo, sciemnilo sie. No i w koncu jest:


(577)  1545451

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości