25 obserwujących
117 notek
211k odsłon
  90   1

Życzenia

Niech ZMARTWYCHSTAŁY Jezus Chrystus króluje w NASZYCH sercach. Niech obdarzy nas pokojem. Niech nauczy nas być miłosiernymi, a zarazem roztropnymi. Niech nauczy nas czynić dobro. 
Módlmy się o dary Ducha Świętego. Módlmy się o pokój i spokój w naszych sercach.
Módlmy się o MĄDROŚĆ BOŻĄ dla polityków polskich (także blogerów, publicystów). Niech przemodlą najpierw decyzje, które zamierzają podjąć czy wdrożyć w postaci prawa a będą dotyczyć one nas wszystkich.
Bez tej mądrości Bożej mogą nas zaprowadzić wyłącznie na manowce. Kiedy pojawi się w codziennym życiu polityków polskich mądrość Boża, żadnemu do głowy nie przyjdzie opierać przyszłości państwa polskiego (a tym samej naszej) na państwach heretyckich czy pogańskich. Państwach zbrodniczych, w których istota osobowa stworzona na obraz BOŻY jest niczym (czyli państwach kolektywistycznych). Można ją zabić jak śmiecia, spalić w krematorium, zostawić na drodze czy przydrożnym rowie, itd. Państwach gdzie porządek katolicki jest tak samo dobry (postawiono znak równości), jak porządek szatański (np. można budować pomniki szatana, zło przyjąć za dobro).
Módlmy się, aby POLSCY POLITYCY korzystali z pomocy Aniołów Stróżów (modlili się do nich). Wówczas unikną wiele zastawionych pułapek (instrumentalnego posłużenia się nimi i państwem polskim) przez złego. 
Jezus Chrystus powiedział do żydów, którzy Mu uwierzyli: Jeżeli będziesz trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli
Nie bójmy się rozmawiać o bolesnej przeszłości z naszymi braćmi z Ukrainy. Na to nigdy nie ma dobrego momentu. Prawda was wyzwoli. Bez prawdy budujemy na ruchomych piaskach. 

Błogosławionych, Zdrowych, Radosnych, Spokojnych Świąt ZMARTWYCHSTANIA PAŃSKIEGO. 
JEZUS CHRYSTUS PRAWDZIWIE ZMARTWYCHSTAŁ.
ALLELUJA, ALLELUJA, ALLELUJA

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura