17 obserwujących
820 notek
1269k odsłon
1021 odsłon

Zrobią wszystko, dopuszczą się każdej podłości, żeby tylko opluć Polskę

Wykop Skomentuj39

image


Znany jest nagłośniony jakiś czas temu medialny przypadek, że stary francuski Żyd przerażony tym, że antysemityzm we Francji ma się coraz gorzej, a w związku z tym mają się gorzej bronieni przed tym antysemityzmem Żydzi,  postanowił sam zadziałać i niszczył kolejne pomniki na cmentarzu żydowskim, po czym dzwonił na policję zawiadamiając o skandalu i aktach antysemityzmu. Dowiadujemy się właśnie, że ten sam schemat został powielony w Polsce.

Aktywista LGBT Bart Staszewski (na zdjęciu) postanowił zrobić specyficzny performance i zamieścił w sieci zdjęcia przedstawiające osoby na tle znaków z nazwami miejscowości i dokręconym i przez nieco tablica „strefa wolna od LGBT”. Nie napisał jasno, że to on dokręcił tablice, czym wprowadził w błąd m.in. belgijskiego europosła Guya Verhofstadta, tego właśnie Guya, który nas atakuje, podobnie jak Frans Timmermans, z pozycji europejskiej od dawna. Można zapytać młody dureń, czy cyniczny, zdegenerowany  podlec? Wielu polskich celebrytów, także politycznych m.in posłanka Lewicy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, także podjęło ten nośny temat. Zabrzmiało to podobne, jak akcja Biedronia o rzekomym prześladowaniu w Polsce, do której musiał stworzyć własnego fake newsa.

Mimo, że akcja Staszewskiego bazuje na fake newsie, mającym sugerować, iż rzekomo to  polskie władze odpowiadają za umieszczenie tablic „Strefa wolna od LGBT”, to i tak akcja spotkała się z życzliwym przyjęciem m.in. przez „Gazetę Wyborczą” i „Wysokie Obcasy”, które są dodatkiem do „GW”. W mediach tych pojawiły się teksty, w których nie jest wyjaśnione od razu, iż tablice zostały dokręcone przez działacze LGBT.

Zdjęcia są porażające. Obok zielonych tablic z nazwami miejscowości - Niedrzwica Duża, Końskowola, Puławy - wiszą mniejsze, żółte z napisem „strefa wolna od LGBT”. Napis przetłumaczono na angielski, francuski i rosyjski. Skojarzenie jest oczywiste — można przeczytać w tekście na stronie „Wysokich Obcasów” pt. „Tablice „Strefa wolna od LGBT” przy wjazdach do miast.

W Polsce rośnie liczba gmin, które ogłosiły się „strefami wolnymi od LGBT”. Ich nieheteronormatywnych mieszkańców pokazuje nowy fotograficzny projekt aktywisty Bartosza Staszewskiego. Pozują przy tablicach ostrzegających przed wjazdem do swoich miejscowości— to już z kolei lead artykułu „Gazety Wyborczej” pt. „Znaki drogowe informują o wjeździe do stref wolnych od LGBT. To odpowiedź na uchwały samorządów”.

Każde kłamstwo, każda podłość, zostanie wykorzystana przeciwko Polsce, aby tylko zaistnieć. Podobnie jak ten sfrustrowany Żyd z Francji nie zawahają się przed kolejnym oszustwem, aby zalać szambem swoich rodaków i napuścić na nich szaleńców unijnych. A ci, tylko czekają na sygnał i pretekst, niczym przysłowiowe psy Pawłowa. Czy ktoś zatrzyma to szaleństwo?
https://wpolityce.pl/polityka/483984-jest-zawiadomienie-do-prokuratury-ws-akcji-dzialacza-lgbt

Wykop Skomentuj39
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo