20 obserwujących
873 notki
1383k odsłony
601 odsłon

Z białego konia powoli robi się stary zgryźliwy osioł i coraz bardziej szalony frustrat

Wykop Skomentuj8

image

Były premier Donald Tusk przyjechał w poniedziałek do Białegostoku, gdzie wygłosił przemówienie podczas Festiwalu Dyplomatycznego. Później odpowiadał na pytania dziennikarzy. Padło wiele podłych, wręcz obraźliwych słów, o PiS i ubiegającym się o reelekcję Andrzeju Dudzie. Mówił też, że Polską rządzą laureaci Gazety Polskiej

W odpowiedzi na te podłe, zgryźliwe insynuacje w mediach społecznościowych pojawiły się komentarze, również autorstwa polityków PiS. Europosłanka Elżbieta Rafalska napisała o "podłym i chamskim ataku na prezydenta". "Póki co, to prezydent Duda zostawił dla Polski europejski mandat, a Donald Tusk zamienił tekę premiera na europejskie stanowiska. Gołym okiem widać, dla kogo Polska jest najważniejsza" - podkreśliła.

Słowa Tuska skomentowała też europosłanka Beata Mazurek. "Mafie vatowskie, paliwowe kradły setki miliardów, a Tusk sugerował, że wystarczy polityka ciepłej wody. Gdy gangsterzy okradali ludzi, to była tylko lipa. Liczy na krótką pamięć, ale Polacy pamiętają jego nieudolne rządy. Trzeba przyznać: bez Ostachowicza z białego konia robi się osioł" - podkreśliła.

Tusk mówił też zgryźliwie podczas tej wizyty, że Polską rządzą laureaci Gazety Polskiej, co zabrzmiało trochę, jak zarzut Kidawy Bońskiej, że Kaczyńskiemu zależy tylko na Polsce. Laureatem ilu niemieckich gazet i ośrodków jest on sam nawet nie wspominam, przypominam tylko pupilkiem której był tu w Polsce i niech to będzie za komentarz.

https://wiadomosci.wp.pl/donald-tusk-skrytykowal-prezydenta-andrzeja-dude-elzbieta-rafalska-podly-i-chamski-atak-6482403691247745a

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka