21 obserwujących
883 notki
1411k odsłon
1989 odsłon

Hejterski SokzBuraka w służbie Kidawy Błońskiej i PO

Wykop Skomentuj198

image

Jakże wymowny obrazek. I jak tu się teraz połapać, czym różnią się kandydaci? Dla jasności, to nie jest fotomontaż, tylko prawdziwy plakat.

"Twórca hejterskiego profilu SokzBuraka pracuje dla warszawskiego ratusza, oraz Platformy Obywatelskiej" - czytamy w najnowszym wydaniu "Sieci". Jak dodano, odpowiedzialny za prowadzenie strony Mariusz Kozak-Zagozda został też zatrudniony w komitecie wyborczym Małgorzaty Kidawy-Błońskiej (KO). Czyż to nie współgra pięknie z nawoływaniem kandydatki do zaprzestania z hejtem, mową nienawiści i brutalizacją polityki? Jak widać mowa jedno, działania drugie.

SokzBuraka to internetowy profil, gdzie publikowane są m.in. memy, fotomontaże i inne materiały, najczęściej wymierzone w polityków PiS. W przeszłości wiele udostępnianych tam materiałów okazywało się fake newsami. "Na etacie szef SokuzBuraka jest w partii Platforma Obywatelska RP. W styczniu 2020 r. zarobił z tego tytułu ponad 17 tys. zł brutto" - czytamy. Jak dodano, Mariusz Kozak-Zagozda ma otrzymywać wynagrodzenie m.in. z warszawskiego ratusza, gdzie z kieszeni podatników inkasuje podobno kolejne 8 tys. zł miesięcznie.https://wiadomosci.wp.pl/sieci-tworca-sokzburaka-zatrudniony-w-sztabie-malgorzaty-kidawy-blonskiej-6484330624956033a

Wykop Skomentuj198
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka