22 obserwujących
884 notki
1411k odsłon
383 odsłony

Tuska widział w telewizji Schetynę poznał przez znajomego z Wrocławia Budki nie kojarzy

Wykop Skomentuj10

image

Polska dowiedziała się właśnie ze zdziwieniem, że do drugiej tury wyborów prezydenckich dostał się kandydat niezależny. Który to, zapytacie? Ano zgadnijcie? Na zdjęciu bezpartyjny Trzaskowski na wieczorze wyborczym, ze swoimi bezpartyjnymi kolegami z PO. Idą na bezczelna ze swoim kłamstwami.

Zero wstydu! Trzaskowski przekonuje, że nigdy nie był "działaczem politycznym". Rafał Trzaskowski w rozmowie z Szymonem Hołownią przekonywał, że nigdy nie był „działaczem politycznym”, a sam, jako prezydent będzie „osobą niezależną”, która nie będzie „od kogokolwiek brała jakiekolwiek wskazówki”. Internauci natychmiast złapali kandydata Platformy Obywatelskiej za rękę i przypomnieli, jak to jest z jego „niezależnością” i jego deklaracją o tym, że „nigdy nie był działaczem politycznym”. Przy okazji przypomniano jego niespełnione obietnice, które złożył Warszawiakom.


Co więcej, w rozmowie z Hołownią, Trzaskowski na jednym wdechu mówił o swojej pozycji w Platformie Obywatelskiej, której jest wiceszefem, aby za chwilę przekonywać, że nigdy nie był „działaczem politycznym”. Niektórzy przypomnieli w tym momencie, że również kilka dni temu przekonywał też o tym, że nie był posłem, gdy była głosowana ustawa dotycząca obniżenie podwyższonego przez PO-PSL wieku emerytalnego. Oczywiście głosował wtedy przeciwko obniżeniu tego wieku, jeśli ktoś nie wie, lub nie pamięta, jak on. Coś z pamięcią kandydata jest wyraźnie nie tak, taki młody, a czyżby już takie poważne objawy choroby Alzheimera? Może zamiast szarpać się bezsensownie w kampanii warto udać się do pana doktora (nie żeby zaraz do tego z Senatu, bo on jest podobno drogi) i podreperować zdrówko?

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka