andrzej111 andrzej111
213
BLOG

Załgana opozycjo - wszyscy winni, tylko nie pedofil... bo jest z PO?

andrzej111 andrzej111 Polityka Obserwuj notkę 6

Tusk może polskość nazywać „nienormalnością”, a opozycja może wyć jak zarzynane świnie, gdy krytykujemy podłość Berlina wobec rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Gardzicie nami, bo nam się podoba Polska biało-czerwona z głośnym Marszem Niepodległości. Gardzicie nami, bo nie ma dla nas patriotyzmu bez okrzyku „Bóg, honor, ojczyzna”, bo dla nas zachowanie rządu Tuska po najstraszniejszym 10 kwietnia było obrzydliwe.


Zbigniew Herbert apelował, by nas nie opuszczała siostra pogarda „dla szpiclów, katów i tchórzy”. A wy przecież lubicie „szpiclów, katów i tchórzy”. Z zeznań esbeckich szpicli pleciecie opowieści o pedofilii w Kościele i w otoczeniu Karola Wojtyły, a synów komunistycznych katów pchacie do europarlamentu. Tchórzycie przed Putinem, gdy nakazuje wam oddać śledztwo smoleńskie, tchórzycie przed Berlinem gdy zakazuje mówić o reparacjach dla Polski, tchórzycie przed Brukselą, gdy obiecuje Wam pomoc w odzyskaniu władzy nad Wisłą. Bez Ursuli von der Leyen słodko życzącej Tuskowi premierostwa, bez amerykańskiego TVNu i niemieckiego Onetu nie jesteście nic warci.


Ubieracie swoją pogardę w piękne słówka o nowoczesności, tolerancji i demokracji. Teraz zatroskani jesteście pedofilią. Winne TVP, winny PiS, winny Jan Paweł II - tylko pedofil z PO nie jest winny i nie miał nic wspólnego ze śmiercią dziecka, bo siedzi w więzieniu ze śmiesznie niskim wyrokiem. Trudno to jednak tchórzom przyznać, tryskacie więc żółcią wokoło, by odwrócić uwagę od złowieszczej tolerancji dla degeneracji w swoich szeregach. Któryż to już raz?andrzej111
O mnie andrzej111

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka