Blog
Zero tolerancji dla PO w sprawie tragedii smoleńskiej!!!
Andrzej Leja
Andrzej Leja człowiek lasu; moher, patriota, antysalonowiec, publicysta ,,Warszawskiej Gazety"
71 obserwujących 242 notki 330336 odsłon
Andrzej Leja, 27 października 2011 r.

Tusk o mały włos nie zginął...

 

Tusk mało co nie zginął… O mały włos. Tyci, tyci…Przez wiele miesięcy był oskarżany o to, że wytwarzając wokół śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego atmosferę nienawiści,  osłabił w znaczący sposób troskę o bezpieczeństwo prezydenta i mimo woli (bądź z wolą) przyczynił się do Tragedii Smoleńskiej. Co bardziej zaś oszalałe oszołomy widziały nawet sprawstwo bezpośrednie i jakieś niecne knowania z Putinem wokół Katyńskiej Rocznicy. Wzywano też Tuska przed trybunał stanu. Nadal chcą go tam postawić.

A tu masz babo placek. Tusk został właśnie ogłoszony, nie, nie! Jeszcze nie świętym, jeszcze poczekacie platfuski nieco na taki obrót sprawy, ale za to usłyszeliście, że wasz guru (co tak otwarcie ogłosił aktor Kociniak) - Tusk - jest…przytrzymajcie się ludzie rozsądni taboretów, poręcz czy krzeseł, bądź usiądźcie,  by się nie przewrócić, otóż Tusk jest ni mniej ni więcej tylko pokrzywdzonym w Tragedii Smoleńskiej. Bo taki właśnie status był otrzymał po wielu miesiącach żmudnych ustaleń prokuratorów badających z ogromnym  pietyzmem największą współczesną polską Tragedię. Tak, tak, Tusk  Donald. Ba, okazał się najbardziej pokrzywdzonym, bo tamci nie żyją, a on biedny wciąż musi znosić swój marny los POKRZYWDZONEGO.

Przyznam, że tak pokrętnej logiki jaka została zaprezentowana przez prokuraturę dawno nie widziałem. Myśleli, myśleli, aż wymyślili. Nie tylko, że niewinny, to jeszcze ciężko POkrzywdzony. Chyba nikt się nie spodziewał z postronnych obserwatorów, że można wydumać coś tak przewrotnego. Piskorz się wywinął. Przynajmniej tak mu się wydaje.  Ja tam nadal wnioskuję jednak o Trybunał Stanu dla piskorza!

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Andrzej Leja | Utwórz swoją wizytówkę
image www.jarkosfera.pl http://lubczasopismo.salon24.pl/aelita/ Wersja oryginalna
http://p.web-album.org/95/4a/954afc94336712e0ae2645058a35612aa,4,0.jpg

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @Dorota Kania Wielce smutna wiadomość. Będzie nam brakować jego znakomitej publicystyki......
  • Arturze! Tylko Ty potrafisz tak pisać... Serdeczności... Andrzej
  • I na tym etapie dyskusji tradycyjnie już... wzorem Katona Starszego! CETERUM CENSEO...

Tematy w dziale