3 obserwujących
148 notek
41k odsłon
  401   4

Polska przekaże Migi USA. Bardzo mądrze i brawo Polska.

Jest decyzja o przekazaniu niezwłocznie i bezpłatnie Polskich myśliwców Mig Amerykanom. Oczywiste jest że Amerykanie przekażą je Ukrainie i jednocześnie Rosjanie nie mają casus belli aby odpowiedzieć agresją w stronę Polski.


Niezwłocznie bez żadnych zobowiązań i w bardzo sprytny sposób pomagamy się bronić Ukrainie przed Rosyjską agresją. Jednocześnie zapewne prędzej czy później dostaniemy zachodnie samoloty z podobnym potencjałem lub nawet lepszym od oddawanych Migów.

Czy powinniśmy bać się odwetu Rosji?

Tylko głupiec może stwierdzić że nie ma zagrożenia ze strony Rosji ale jeżeli nie będziemy teraz bić się razem z Ukrainą przeciwko Rosji, to za chwilę lub za jakiś czas możemy być zmuszeni bić się z Rosją o niepodległość samotnie.

Do Polskiego rządu: czyńcie waści Panowie co uczynić musicie.


Sława UkrainieSpecjalnie dla Ruskich troli którzy chcą aby Ukraina biła się samotnie: przekażcie Putinowi że Polska się nie boi i nie da ruskim Ukrainy. Rzeczpospolita w przeszłości (często wspólnie z kozakami) wielokrotnie miażdżyła przeważające siły Moskiewski I jak trzeba będzie to zbijemy ich ponownie.

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale