7 obserwujących
41 notek
34k odsłony
327 odsłon

Zadania dla prokuratury?

Wykop Skomentuj17

Od pewnego czasu sPiSkowy blagier Kuweta/Niegracz kończy swoje notki na temat katastrofy smoleńskiej podsumowaniem, że jego notka stanowi dowód sPiSku, a reszta to już zadanie dla prokuratury. Czy aby na pewno prokuratura powinna zajmować się tego typu "zadaniami"?

Prokuratura ma swój sposób działania. Opiera się na opiniach FACHOWYCH EKSPERTÓW, a nie "ekspertów" z kaczej łaski. Opinie ekspertów lotniczych potwierdziły katastrofę typu CFIT. Dowodów na wybuchy nie odnaleziono, pomimo wykopania ciał wszystkich ofiar i gruntownego ich przebadania pod kątem domniemanych wybuchów. Przypomnijmy, że prokuratura jest w rękach "dobrej" zmiany. Obecnie uPiSlityczniona prokuratura wykonuje działania na przeczekanie, bo katastrofa typu CFIT jest dla władzy niewygodna.

A wszelki oparte na urojeniach i nadinterpretacjach opinie "ekspertów" z kaczej łaski są nieistotne. Szczególnie, że co "ekspert" to opinia, a opinie te są często wzajemnie sprzeczne. Często się zdarza, że sPiSkowi "eksperci" wydają trzeźwe osądy o "ekspertyzach" konkurencji. Jednynie co do własnych "eksperyz" są bezkrytyczni. Zupełnie jak w domu wariatów...

#katastrofa smoleńska

Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka