28 obserwujących
416 notek
341k odsłon
3700 odsłon

Mają katza

Wykop Skomentuj87

Nie da się zbudować czegoś trwałego na kłamstwie. Całe wieki doświadczeń ludzkich przemawiają za tą prawdą. I nie ważne czy jest to tylko mała rodzina, czy całe państwo. Po prostu, kłamstwom pożera koszty, które nie generują żądnego przychodu. Kloaka bez dna. I ten ciągły strach, że wszystko się wyda, że padnie mit. Spętane ręce i nogi.

Żydzi zbudowali z holocaustu religię państwową. Państwo Izrael było budowane przez - w ogromnej większości – ateistycznych przywódców wywodzących się z ruchów socjalistycznych, Wiedzieli oni, że nie da się państwa zbudować bez czegoś, co jest jego mitem założycielskim, religią państwowa. Zbudowali ją na ofierze milionów swoich przodków. Wymazali ze swojej pamięci i rozgrzeszyli sami siebie z hańby współpracy z faszyzmem i komunizmem. Zdradzili swoją przeszłość z Niemcami, których pokochali niczym ofiara swego kata w syndromie sztokholmskim. Za łodzie podwodne dla armii i wsparcie RFN w czasie wojny siedmiodniowej z Egiptem wybaczyli im wszystko. Ba, uznali ich za swoich największych sojuszników.

Poszukajcie ile jest instytutów literatury polskiej na uniwersytetach w Izraelu. Ile? Zero. A ile jest instytutów literatury niemieckiej? Prawie na każdym uniwersytecie.

Nasze zaangażowanie, tysięcy ludzi w mediach społecznościowych jest ogromnym zagrożeniem dla tego nieskazitelnego mitu zbrukanego przez polityków, wykorzystanego przez holocaust industry. W Izraelu od czasu jego powstania wychowało się kilka pokoleń ludzi, którzy wojny nie zaznali. Wymarli prawie wszyscy, których Polacy uratowali i którzy Polskę mieli w swoich sercach. Powstała dziura informacyjna, którą się wypełniało konsekwentnie kłamstwem na nasz temat.

Takie zachowanie, jakie zaprezentował premier Izraela w Warszawie nie mieści się w kanonach polityki i dyplomacji. Z czego ono wynika? Z wychowania w Talmudzie. I z całkowitej bezbożności. To jest kompletne zafałszowanie bycia Narodem Wybranym przez Boga, który być powinien pełen pokory.

Mleko naszych matek nie zwierało żadnych substancji powodujących nienawiść do Żydów. Mamy niechęć do konkretnych ludzi zionących nienawiścią do nas i obnoszących się z tym ostentacyjnie, tego nas nauczyły nasze matki. To nie jest antysemityzm. To normalna i zdrowa reakcja na chamstwo spotkane w życiu. Nikt, komu bliska jest Polska nie sprzeda wam naszej wspólnej pamięci. Nie liczcie na to.

Wiem, jesteśmy obecnie mali wobec was. Ale uczymy się. Również na waszej historii. Szczególnie tej z Dawidem i Goliatem.

Po tym rozlanym przez was mleku, jeszcze długo będziecie mieli kaca. 


Wykop Skomentuj87
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka