4 obserwujących
102 notki
79k odsłon
  176   0

Lenz, cyngiel PO czy człowiek niezrównoważony?

Zachowanie posła Lenza od pewnego czasu szokuje i budzi zdziwienie. Człowiek ten nie potrafi sobie poradzić ze swoimi emocjami. Czasami Lenz sprawia wrażenie osoby niezrównoważonej, która może stanowić fizyczne zagrożenie dla otoczenia. 

Lenz nie jest ułomkiem i moment utraty przez niego kontroli nad swoim zachowaniem, może skończyć się dla otoczenia tragicznie. Być może poseł Lenz ma poważne problemy psychiczne i być może temu człowiekowi trzeba po prostu pomóc. 

Po pierwsze komisja etyki poselskiej powinna wyciągnąć konsekwencje wobec tego posła. Po drugie powinno jednak zasięgnąć się opinii specjalistów psychiatrów w tej sprawie ponieważ jak pisałem wcześniej jeśli się nie zareaguje na nadmiernie agresywne zachowanie tego człowieka może być w pewnym momencie za późno. 

Nie wiem czy przed ślubowaniem poselskim posłowie nie powinni dostarczać do marszałków sejmu zaświadczeń lekarskich, że nie mają żadnych problemów psychicznych. Pytanie nasuwa się samo, czy PO ma świadomość problemów psychicznych posła Lenza. A może z pełną świadomością posłowie PO traktują Lenza jako cyngla partii?

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale