26 obserwujących
345 notek
449k odsłon
1439 odsłon

20 milionów rąk do usunięcia awarii ,,Czajki"

Fot. screenshot (TVP Info)
Fot. screenshot (TVP Info)
Wykop Skomentuj42

W stolicy pod rządami szambolana, którego po mieście szukają fekalia, ale też i woda deszczowa podczas burz, znowu wybiło.  Wiceminister klimatu Jacek Ozdoba napisał na Twitterze, że według oceny Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska kolejna awaria stołecznej oczyszczalni ścieków „Czajka” jest podobna do zeszłorocznej. Informuje też, że do Wisły wpada teraz około 3 metrów sześciennych ścieków na sekundę. 

Wody Polskie apelują, aby nie korzystać z wody w Wiśle i deklarują... udzielenie pomocy miastu (szambolanowi). ,,Rafał Trzaskowski jest bezradny. Ignorowano służby i utrudniano czynności. Tym razem muszą zostać wyciągnięte konsekwencje” – stwierdza Jacek Ozdoba. 

Trzymamy za słowo. 

Rodzą się jednak pytania. Jaka awaria i jaka pomoc ze strony państwa? Czy dwadzieścia milionów rąk należących do 10 milionów elektoratu niedawnego kandydata na urząd prezydenta RP to za mało, by usunąć awarię i przestać być pośmiewiskiem? Kiedyś cały naród budował stolicę, a dzisiaj jego nieco mniejsza polowa mogłaby uwolnić stolicę od skutków działania gówniarza.Wykop Skomentuj42
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka