Blog
Konserwatysta w postkonserwatywnym świecie
Artur Górski
Artur Górski poseł na Sejm, doktor nauk hum
0 obserwujących 119 notek 122127 odsłon
Artur Górski, 23 czerwca 2010 r.

List otwarty posłów PiS do prawicowych wyborców

Jako przedstawiciele prawicowo-konserwatywnego nurtu w Prawie i Sprawiedliwości zwracamy się do Polaków, którzy w pierwszej turze wyborów prezydenckich oddali swój głos na prawicowych kandydatów: Janusza Korwin-Mikkego, Marka Jurka i Kornela Morawieckiego, aby w drugiej turze poparli kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego.

 Jarosław Kaczyński jest człowiekiem odważnym, skromnym i uczciwym, politykiem samodzielnym, roztropnym i zdecydowanym. Ma ogromne doświadczenie w sprawach publicznych. Posiada silną osobowość i dużą indywidualność. Nie ulega postępowym modom i dyktaturze poprawności politycznej. Szanuje Tradycję, uznając dorobek przeszłości, ale zarazem jest skierowany ku przyszłości. Chce odbudować Autorytet władzy, uzdrowić polską armię i przywrócić silną pozycję naszego Państwa na arenie międzynarodowej.

Jest patriotą na miarę wyzwań XXI w. W swojej działalności politycznej konsekwentnie podąża drogą, którą wyznacza mu miłość do Polski i szacunek dla polskiego Narodu. W jego działalności politycznej widać pragmatyzm, ale także zasadniczość i ideowość. Dla Niego słowa Bóg, Honor i Ojczyzna mają głęboki sens. Pragnie moralnego odrodzenia Polaków i ich dobrobytu, budowanego w systemie wolności gospodarczej, przy zachowaniu zasad solidarności różnych grup społecznych.

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP nie tylko ma program dla Polski, ale znajdzie siłę, by go realizować. Jest gotowy na szeroką współpracę, ale nie pozwoli, by jakaś grupa polityków, dla których polskość jest nierzadko synonimem wstecznictwa, zawłaszczyła całą sferę publiczną w naszym kraju. Wierzymy, że Jarosław Kaczyński, gdy zostanie Prezydentem Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, będzie z zaangażowaniem pełnił swoje obowiązki, godnie reprezentował Państwo i cały Naród, także Polaków żyjących na świecie, w tym na dawnych Kresach Rzeczypospolitej.
 

Jesteśmy przekonani, że Jarosław Kaczyński nie zawiedzie tych prawicowych wyborców, którzy zaufają Mu w drugiej turze wyborów i oddając głosy przyczynią się do Jego wyborczego zwycięstwa.

 

Warszawa, dn. 21.06. A.D. 2010

 

/-/ Arkadiusz Czartoryski /-/ Jarosław Jagiełło /-/ Artur Górski /-/ Jan Dziedziczak
/-/ Aleksander Chłopek /-/ Zbigniew Kozak /-/ Jerzy Rębek /-/ Andrzej Dera /-/ Józef Rojek /-/ Wojciech Żukowski /-/ Piotr Stanke /-/ Stanisław Pięta /-/ Edward Siarka
/-/ Barbara Marianowska /-/ Maria Nowak /-/ Zbigniew Dolata /-/ Antoni Błądek

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @kazjod Ziemi Polak z Polski na Litwie nie kupi. Prawo nie zezwala. Znałem jednego, co...
  • @Zet Over Pisałem o "dawnych Kresach Rzeczypospolitej". Czy podważa Pan fakt, że te ziemie na...
  • @Cecil Jak pisał Łysiak w Uważam Rze: Trzeba mierzyć wysoko...

Tematy w dziale