204 obserwujących
951 notek
2038k odsłon
  917   0

Marsz ku "nowej" cywilizacji

 

Marsz naszego społeczeństw ku "nowej" cywilizacji i kuturze trwa w jak najlepsze.Wybieramy sobie płeć, bo jest zjawiskiem kulturowym. Propagujemy aborcję, gdyż kobieta ma prawo decyzji o swoim ciele,a płód dopiero w trzecim miesiącu zaczyna przypominać dziecko.Tak mówią zwolennicy i propagatorzy  obłokańczego marszu.

Homoseksualizm,jako ideał dla społeczeństwa jest upowszechniany już w przedszkolach.Związki homoseksualistów nie mają jeszcze formuły cywilno-prawnej ,ale już nadano im zabawną nazwę "śluby humanistyczne", by ułatwić wzbudzenie obrzydzenia do ślubów nie-humanistycznych, czyli mężczyzny z kobietą.

Ostatnio wprowwadzona wżycie ustawa o zakłamanej nazwie : "leczeniu bezpłodności metodą in vitro", otwiera bramę dla "dzietnosci" zwiazków homo, jest także początkiem legalnej eugeniki.W Skandynawi ,w Holandii i w niektórych landach Niemiec, kiełkują projekty legaalizacji pedofilii.U nas aktualnie trwają przygotowania do ustawowego określenia czasu trwania życia danego osobnika[ czyli wieku].

Salon 24 bierze radosny udział w tym marszu ku "nowej" cywilizacji i kuturze ,toteż każdy mógł przeczytać wiszący na SG wpis , a w nim takie oto zdania :

"dlaczego społeczeństwu tak trudno zrozumieć, że wiek biologiczny jest tylko narzuconym nam wzorcem kulturowym a nie obiektywnie istniejącym zjawiskiem. W amazońskiej puszczy istnieją plemiona, których członkowie nie mają pojęcia ile mają lat, ani nawet jaki dziś jest dzień tygodnia. Kategoria czasu została przecież wymyślona na potrzeby industrialnego, kapitalistycznego społeczeństwa by móc sprawniej zarządzać bezwolnymi masami. Czy wiek kulturowy to zatem przejaw budzenia się wolnego człowieka?Skoro w Polsce można zmienić sobie płeć, to czemu nie można zmienić też wieku? Istnieje przecież grupa obywateli, którym taki zapis ułatwiłby życie."

Naturalnym pytaniem jest : kto do tego obłąkańczego marszu nas zainspirował? Kto nam każe w nim uczestniczyć? Kto, za gorliwość w udziale - sowicie wynagradza i kto upokarza, oraz prześladuje, gdy potępiamy ten marsz i przeciwstawiamy się jemu werbalnie i czynnie ?

Ci, co przeżyli świadomie okres podbicia i zniewolenia narodu przez rosyjskich sowietów/bolszewików nie pomylą się jeśli przypomną ,że to właśnie sowieci/bolszewicy mieli na swych papierowych agitkach i w werbalnych deklaracjach oraz w praktycznych strukturach władania, wszystkie fałszywe idee o naturze człowieka i naturze wspólnoty ludzkiej.opisane, przeze mnie w początkach tego wpisu.Dla sowietów/bolszewików rodzina była główną przeszkodą w zabiegach zmiany psychiki człowieka już w dzieciństwie. Odmienność kobiety i mężczyzny była do niwelacji z powodów rzekomego postępu gospodarki i technologii.Trwałość małżeństwa dowodziła potęgi chrześcijaństwa, i jako taka była do likwidacji. Aborcja była darem samego Belzebuba, bo przy niej można było niejawnie propagować ukochaną ideę Fuhrera -eugenikęę [badania prenaturalne].

Anty-europejska cywilizacja i kultura bolszewików rosyjskich przychodzi do nas z zachodniej Europy w kontenerze z napisem "Unia Europejska".Dlaczego to ma być dziwologiem lub paradoksem? A kto zniszczył chrześcijańską kulturę prawosławia rosyjskiego,kto implantował tam bolszewizm rodem z Komuny Paryskiej? Kto organizuje i rządzi UE, jeśli nie śmietanka i ekstrakt światowego lewactwa germańskiego,portugalskiego,hiszpańskiego i włoskiego?Przed tą śmiertelną zarazą ducha europejskiego przestrzegali: Ortega y Gasset, Eric Voegelin ,a nawet zza oceanu Nicolas Gomez D'avila.A kogo wybrali za swego "kapłana " niemieccy lewacy? Antonio Gramsciego, jako filozoficzną alternatywę dla nieudanego testu sowieckiego.

Trwałość i powodzenie marszu naszego ku "nowej" cywilizacji i kulturze są więc zapewnione chwytem magnetycznym: przedstawiania życia osoby jak nieprzerwanego pasma seksu,rozrywki,luzu, przyjemności narkotykowej i dopalaczowej.Natomiast w dziedzinie wspólnotowej,akceptujący ten marsz są zwolnieni całkowicie z odpowiedzialności prawnej: anomia jest istotą współczesnej naszej panstwowości. Jednak im dłużej będzie trwał ten marsz i im bardziej będzie potęgował się nastrój oczywistego szaleństwa jego istoty, tym większe będzie prawdopodobieństwo negacji ,odrzucenia i zniszczenia go u podstaw przez najmłodsze,dojrzałe pokolenia Polaków.Nowy Prezydent RP ,jako antyteza dotychczasowej prezydentury jest nadzieją tych pokoleń.

 

 

 

Lubię to! Skomentuj64 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale