0 obserwujących
257 notek
149k odsłon
  1153   0

Bibka u Komorowskiego

 Często zaglądam na profil FB ważnej dla środowiska z którym się utożsamiam osoby i co rusz,co wątek pojawiają się tam różni dziwni ludzie bez krzty szacunku dla właścicielki konta,czy też jej gości wylewają w sposób ordynarny swoje antyPISowe poglądy,starając się każdy dialog sprowadzić do POziomu rynsztoka. Kim są ci ludzie? Ktoś widząc to,co wypisują pomyśli zwykłe buraki,albo naćpane POlikoty,ale... Nie! Miałem okazję z kilkoma wymienić zdania i przy tym zerknąłem z kim mam do czynienia,i... to ludzie z tytułami ,"wykształceni"! 

Dziś rano w RMFie kolejny "Kwiatek"-gen.Koziej! Kolejny bezczelny ktoś,kto znów obraża nazywając mnie "użytecznym idiotą Moskwy"! Czemu ty bez moralnego kręgosłupa i jaj człowieku,coś w Układzie Warszawskim piął się swym komunistycznym zaangażowaniem po kolejnych szczeblach kariery zdobywając moskiewskie gwiazdki i belki - jesteś tak bezczelnym typem?! Ja tylko się pytam: Dlaczego wokół wyjaśniania katastrofy pod Smoleńskiem,aż tak bardzo "śmierdzi"?! Ty mi nie wmawiaj,że służę Moskwie,bo sam żeś pod jej parasalom pokaźnej emerytury się dorobił,a ja w wojsku zamiast belek szacunek swoją niePOkornością zdobył. Chrzanie twoje nic nieznaczące dla mnie dystynkcje komunistyczny generale,bo ja nigdy żem POlitycznym sługostwem się nie splamił! Teraz,kiedy to piszę jesteś na bibce u twego pryncypała BulBronka,jaką za zaoszczędzone min. w szpitalach onkologicznych srebrniki dla Mazowieckiego urządził. Zajadasz kawior i bażanty upolowane przez "Myśliwego" i zerkając kątem oka w TV mruczysz pod nosem: "Po cholerę pokazują tych łysych od terapii? Czy nie rozumieją,że psują apetyt?" Nigdy dotychczas nikomu źle nie życzyłe,ale patrząc,jak proste ćwoki dorwały się do urzędowych stołków życzę ci, figurancie i POmoskiewski generale oraz kilku POdobnym tobie cwaniakom na tej biesiadzie,aby ość z jesiotra ugrzęzła wam w gardle i wywalając ślepia,abyście dojrzeli- Jakie szambo z Mojego Kraju robicie! "To mówił-szeregowiec,nie POpaprany czerwoną zarazą!
Właśnie usłyszałem poszukiwanego PierwszegoLekarza-Arłukowicza,który obiecał "lekowe siły szybkiego reagowania"?! Nie zająknął się przy tym o zmianie prawnej z marca w swoim "gospodarstwie",która wydłuża z jednego do trzech tygodni czas odpowiedzi jego resortu na problemy z lekami szpitali! Kolejny figurant,który dostał stołek swą usłużną sPOlegliwością i firmuje "sKopaną" listę leków! Może lepiej i szybciej,a być może i humanitarniej,bo oszczędzając cierpień i stresu zebrać cały element(chorzy,emeryci i bezrobotni) obciążający uciemiężony budżet i ustawić pod ścianą i... rozwiązać z nim problem?! Jeden warunek-do tego zadania nie wyznaczać tylko strzelców POliczwoPOdobnych! A,może ... byłaby okazja na pańską rozrywkę i POstrzelać dla ... Myśliwych?! Za takie "genialne" rozwiązanie problemów ekonomicznych całego państwa mam prawo czekiwać od was nominacji do Nobla,tym bardziej,że też z prądem do czynienia miałem,a konkretniej specjalizuję się w chodzeniu pod prąd,bo "Nie oTAKE POlske!"

 

HOME - baltowcom

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale