BBudowniczy BBudowniczy
1008
BLOG

"Obstawiamy czy odstrzelą BMaslankiewicza" czyli POstępowi na TT

BBudowniczy BBudowniczy Polityka Obserwuj notkę 21

Niektórzy próbują wciskać prawicy pogardę do innych, nawoływanie do nienawiści, nietolerację. Więc zerknijmy na kilka tweetów z ostatnich kilku dni - tej bardziej otwartej, tolerancyjnej i nowoczesnej części społeczeństwa sympatyzującej z Platformą Obywatelską.


O społeczeństwie:

"Sorry, powiem mocno, duża część społeczeństwa to socjalny motłoch i referenda w każdej sprawie dawałyby dużą siłę trutniom."



i Elbanowskich:

"Elbanowscy są jednak zerami."
"chodzace zero ktore tylko plodzic potrafi"



O nowym koledze w pracy, który ma nieszczęście być chrześcijaninem (tolerancja!):

"jutro znow do pracy Znow patrzec na Macierewiczowa twarz nowego ktora przy naszych przeklenstwach sie zgarsza Chlop ma rybke chrzes na aucie"


 I na deser o Ukrainie, czyli młodzi wykształceni o Maślankiewiczu, reporterze ryzykującym życie na ukraińskim Majdanie:

"Obstawiamy czy odstrzelą BMaslankiewicza"



oraz "ja już tylko czekam kiedy przez przypadek któraś ze stron konfliktu odstrzeli Maślanie ten głupi łeb."


i jak młodzi POwcy widzą sytuację na Ukrainie:

"Udało się PISowi narzucić retorykę o biednej opozycji i wstrętnej partii rządzącej. Zapomnieli, że wschodnia Ukraina ma UE w d."


 Cytaty: Twitter.

BBudowniczy
O mnie BBudowniczy

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (21)

Inne tematy w dziale Polityka