0 obserwujących
25 notek
34k odsłony
  264   0

Dlaczego w tym roku nie czuć magii świąt?

Też tak macie, że w tym roku nie czujecie tej świątecznej atmosfery? Co jest takiego w tegorocznych Świętach Bożego Narodzenia, że nie czujemy tej charakterystycznej "magii"?

Dwa dni do Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. A pomimo tego, że wszystko mam już przygotowane do przyjęcia rodziny, nie czuję tej atmosfery. Nie miałam tak już bardzo dawno. Dlatego zadałam sobie pytanie – czym w ogóle jest "magia świąt" i dlaczego w tym roku magii świąt nie czuć?

Jak się okazuje, te pytania nie są wcale takie naiwne, jak mogłoby się wydawać. Abstrahując oczywiście od sytuacji na świecie czy w kraju, wydaje mi się że najważniejszym powodem dla którego nie czuję tegorocznych świąt jest fakt, że za dużo pracuję. Nie miałam w tym roku czasu zrobić opakowań na prezenty, dlatego zapakowałam wszystko w gotowe opakowania. Nie napisałam też listów świątecznych, które zawsze dołączałam do prezentów. Nie było na to czasu zwyczajnie.

A co u Was tworzy atmosferę świąt Bożego Narodzenia? Też nie czujecie jeszcze tej magii, czy może Wasze święta przebiegają jak co roku?

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości