4 obserwujących
155 notek
18k odsłon
84 odsłony

SĘPY POLITYKIERSKIE

Wykop Skomentuj1

    Nie minęło nazbyt wiele tygodni od chwili, gdy słynny muzyk z Londynu skierował list do jednego z polskich artystów, Pawła Kukiza. Ze względu na ważność i wyjątkowość tego listu, stał się on w kilka dni potem listem otwartym, a nawet odezwą otwartą. W odezwie tej legendarny współzałożyciel Bitelsów przestrzega Polskę – przed odwróceniem się jej od oświecenia. Koszty odwrócenia się jakiegokolwiek państwa na Ziemi od oświecenia byłyby horrendalne.

     Teoretyczne przymiarki do kosztów… braku oświecenia w państwie polskim… nie potrwały długo. Nikt nie sądził przecież, gdy Kukiz podawał do wiadomości publicznej treść listu… że koszty odwrócenia się państwa polskiego od oświecenia będą straszne od zaraz!

     Nadszedł 13 stycznia 2019 roku. Straszność nie żartuje. Na oczach osłupiałej z przerażenia widowni w Gdańsku zamordowano w bestialski sposób prezydenta Gdańska pana Pawła Adamowicza. Działo się to na imprezie finałowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

     Oto jest pytanie iście szekspirowskie… Czy po tym wstrząsie… polskie sępy politykierskie dopuszczą wreszcie oświecenie do głosu w Polsce, czy jeszcze nie?

16.01.2019.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale