https://www.youtube.com/watch?v=3pg7O72MMF4
Bardzo ciekawa dyskusja Panowie. Tylko jedno ale. My żadnych "warunków" nie stawiamy.
Technologia dronowa na Ukrainie jest w całości nasza. Drony ukraińskie bez "mózgów" nie działają. To polski rząd ma u siebie to wszystko co oni mają. Ukraina jedynie testuje NASZE ROZWIĄZANIA I KORZYSTA Z NASZYCH OBLICZEŃ.
I czy chcecie czy nie UKraina cały czas polskim inżynierom za obliczenia płaci. Nie uczelnie nie NCBR ale oni. Bo nie mają wyjścia.
Stan świadomości polskich polityków niestety także - z przykrością stwierdzam - a zwłaszcza rządzących jest tragiczny. Komu na tym zależy by takiej wiedzy nie było?
Jeżeli chcecie mieć karty przetargowe - dowiedzcie się co macie u siebie w kraju i zacznijcie używać tego argumentu oraz wspierać własne firmy.




Komentarze
Pokaż komentarze (63)