0 obserwujących
84 notki
126k odsłon
  222   0

Lekceważenie wyborcy

Od lat obserwuje wybory, ale tak lekceważącej kampanii wyborczej jak obecna to jeszcze nie było!

Panowie podrzucają mediom trzeciorzędne tematy, kpią sobie o jakiejś debacie. Widocznie nie mają co zaoferować więc zasada - trzeba się często pokazywać, ale nic konkretnego nie mówić, z niczego się nie tłumaczyć, ogłupić maksymalnie wyborcę, a to że w milionach rodzin są problemy, to że ludzie nie wytrzymują z powodu tego bałaganu i wieszają się, rzucają z wież lub w inny sposób odbierają sobie życie to jakby nikogo nie interesowało byle mnie było dobrze. Takiej społecznej znieczulicy u rządzących to jeszcze nie było! Nieformalne władze  Naszego Państwa dalej Go  grabią jak tylko się da, a my spokojnie wyczekujemy co się wydarzy, więc politycy, którzy zupełnie nie czują odpowiedzialności za powierzone im obowiązki żyją dniem dzisiejszym, zabezpieczają sobie i najbliższym przyszłość , a resztę traktują jak "barany" które trzeba strzyc jak najkrócej, żeby było czym się dzielić.

Najjaśniejsza Rzeczpospolita to dla nich kpina, a nie najważniejsza wartość. Więc ginie Prezydent z najważniejszą świtą Państwa, giną dowódcy, rozbijają się samoloty kupione za miliardy "zdarte" ze społeczeństwa,  rozbraja się armię,  tworzy się Państwo podsłuchów, ludzi pracujących legalnie na tzw. "swoim" traktuje się jak "przestępców" z których trzeba wydrzeć jak najwięcej żeby było z czego utrzymać rozrastającą sie biurokrację, szkoły wyższe w większości zamiast kształcić to produkują za odpowiednią opłatą absolwentów, dla których trzeba szykować kolejne etaty w urzędach, utrwala się totalny bałagan w Sądach, Prokuraturze, zdemolowano służby specjalne, policja przede wszystkim pilnuje swoich przywilejów tzw. "mundurowych", biurokracja się rozrasta niezależnie czy jest potrzebna czy nie, system dyplomacji nie bardzo wie po co jest powołany,  zostaliśmy "wypchnięci " z większości ważnych dla nas rynków zbytu i dalej jesteśmy eliminowani, a politycy sobie spokojnie się uśmiechają i opowiadają o rzeczach które dla przeciętnego Obywatela są mało istotne mając o sobie jak największe mniemanie!

Więc kogo mamy wybierać??? Za co im mamy dawać tak wysokie uposażenie? Czy za to że trwonią dorobek pokoleń? Inni oddawali swoje życie za godność Naszego Narodu na wszystkich frontach, oddawali prawie wszystko by bronić suwerenności, niepodległości - bo dla Nich Polska to była Najjaśniejsza Rzeczpospolita -  największa wartość!

Dokąd zmierzamy???

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale