0 obserwujących
89 notek
26k odsłon
  227   0

Komunikat Prezydium UPR

W związku z pytaniami o charakter wypowiedzi p. Pawła Chojeckiego, Prezydium UPR wydało oficjalny komunikat.

 


Warszawa, 10.07.2011 r.

Komunikat

W związku z pytaniami dotyczącymi charakteru wypowiedzi i opinii Pana Pawła Chojeckiego dotyczących Pana Marszałka Marka Jurka oraz Prawicy Rzeczypospolitej, informujemy, że są to prywatne opinie Pana Pawła Chojeckiego. Pan Paweł Chojecki nie jest członkiem władz Unii Polityki Realnej oraz nie ma absolutnie żadnej legitymacji do formułowania sądów w imieniu Unii Polityki Realnej. Jednocześnie władze naszej partii dystansują się od tych opinii.

W kwestii Prawicy Rzeczypospolitej oraz jej Prezesa, Pana Marka Jurka, Unia Polityki Realnej ma zdanie diametralnie różne od prezentowanego przez Pana Pawła Chojeckiego. UPR traktuje Prawicę RP jako naturalnego sojusznika w walce o Polskę opartą na zasadach konserwatywnych i wolnościowych. Nie jesteśmy nowymi przyjaciółmi w polityce. Sprawdziliśmy swoją lojalność i ustaliliśmy wspólne cele podczas wyborów do PE oraz wyborów samorządowych. Jesteśmy głęboko przekonani, iż wspólny start UPR i Prawicy RP, pod szyldem KW Prawica, skutecznie odmieni wizerunek i jakość polskiej polityki, a co ważniejsze: odwróci niekorzystne trendy w budowaniu prawodawstwa dotyczącego polskiej gospodarki, polityki rodzinnej i strategii międzynarodowej.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie ze statutem i dobrą tradycją, jedynymi organami posiadającymi prawo wypowiadania się w imieniu partii Unia Polityki Realnej są: jej Prezes, Prezydium i Rada Główna, zaś ich kanałem komunikacyjnym może być Rzecznik Prasowy UPR. Jedynie informacje pochodzące z tych źródeł, lub przez nie autoryzowane, są oficjalnymi stanowiskami Unii Polityki Realnej.


Prezydium
Unii Polityki Realnej

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale