12 obserwujących
33 notki
88k odsłon
  1181   0

Ludobójstwo na Wołyniu morderstwo w Donbasie

Fig.1 The hole in the cockpit behind the chairman of the DSB clearly resembles trace of the 30mm bullet .
Fig.1 The hole in the cockpit behind the chairman of the DSB clearly resembles trace of the 30mm bullet .

 W pobliżu otworów znajduje się wyrwa  w użebrowaniu konstrukcji kadłuba oraz widoczne przestrzeliny od poruszających się  wzdłuż kadłuba odłamków. Obecność tych śladów  można wytłumaczyć  hipotezą ostrzału z działka pociskami eksplodującymi po penetracji .Po wejściu do wnętrza kule eksplodują  i  po tej mini eksplozji szrapnele lecą na boki dokonując spustoszeń. Takich śladów przestrzelin wzdłuż powłoki kadłuba w pobliżu przestrzelin poprzecznych jest więcej w kokpicie.. Wewnątrz kokpitu znajdujemy tez ślady osmaleń. Rys.5 i rys.6

Ludobójstwo na Wołyniu morderstwo w Donbasie

Rys.5 Ślady osmoleń i przestrzelin wzdłuż powierzchni kadłuba w sąsiedztwie otworów w poprzek kadłuba.

Ludobójstwo na Wołyniu morderstwo w Donbasie

Rys.6 Fragment dachu kokpitu w dwu różnych ujęciach z prawej widać wyraźnie ślady osmaleń ,wyrwy w żebrze wzmacniającym ślady uderzeń szrapneli w drugim żebrze.

Ludobójstwo na Wołyniu morderstwo w Donbasie

Rys.7 Powiększenie fragmentu z prawej strony rys.6

Ludobójstwo na Wołyniu morderstwo w Donbasie

Rys.8 Schematycznie przedstawione pociski  eksplodujące wewnątrz cockpitu.

Ludobójstwo na Wołyniu morderstwo w Donbasie

Rys.9 Przestrzeliny żeber obserwowane w eksperymencie AA mają inny charakter niż przestrzeliny stringerów z boeinga

Osmalenia i zniszczenia żeber prostopadłych do kadłuba mogą być wyjaśnione obecnością pocisków eksplodujących po penetracji rys. 6 i rys.7 i rys.8. Na rysunkach 6,7,8 jest przedstawiony ten sam fragment dachu kokpitu.

Dla porównania na rys.9 przedstawiono przestrzeliny stringerów w eksperymencie Ałamz Atnej. Jak widać te przestrzeliny mają inny charakter ( zachowują kierunek padających na kadłub szrapneli) inaczej tez wyglądają dziury w poszyciu kokpitu rys.9 w zestawieniu z rys.5.

Przestrzeliny prostopadłe do powierzchni i obok ślady szrapneli równoległych do  powierzchni  oraz osmalenia potwierdzają hipotezę ostrzału z działka które mogło być załadowane w całości lub częściowo ( co któryś nabój) nabojami przeciwpancernymi z mini  ładunkami wybuchowymi we wnętrzu Wybuchy spowodowały wyrwy w użebrowaniu doskonale widoczne na rys 6,7 i 8.

----

Ta notkę poświęcam pamięci Polaków pomordowanych przez nacjonalistów Ukraińskich w 1943 roku na Wołyniu i OBSZARACH PRZYLEGŁYCH. Tak się złożyło ,że apogeum ludobójstwa na Wołyniu miało miejsce w lipcu  i również w lipcu  2014 roku dokonała się zbrodnia na niewinnych pasażerach lotu MH17 w tym około 80 dzieci. Jestem inżynierem i byle kitu   nawet najlepsza Komisja Holenderska Polska czy Rosyjska nie wciśnie mi pisząc raport na polityczne zamówienie.

Przyciśnięci do muru członkowie takiej Komisji tłumacza się, że nie mogli inaczej ale raport tak pisali ,żeby dla kolegów fachowców jasne było w których miejscach są przekłamania. Może to i prawda.

Ta notka to jest mój hołd dla pomordowanych w 1943 i w 2014 na Ukrainie. Oczywiście z tego ,że na kokpicie boeinga znajdują się ślady ostrzału z działka nie wynika jeszcze ,że było to morderstwo planowane przez ukraińskich nacjonalistów ,czy też ukraińskie władze, natomiast jasne jest, że władze Ukrainy utrudniają śledztwo w tej sprawie. Donosił o tym wywiad niemiecki rok temu, że zarówno Ukraina jak i Rosja nie mówią prawdy w sprawie MH17. Jest parę odjechanych hipotez w których myśliwiec ostrzeliwujący boeinga miał przylecieć z Gruzji ,Grecji ,czy Rumunii. To są oczywiście teorie konspiracyjne w odróżnieniu od faktów tutaj przedstawionych ,a te fakty  to oczywiste przestrzeliny z działka 30mm . Kule padały z innego kierunku niż szrapnele z Buka. Obecność tych przestrzelin znacząco ogranicza zbiór potencjalnych sprawców wydarzenia. Dowody na to kto zaplanował akcje zestrzelenia kosztowały 50 mln dolarów ( detektyw Resh) patrz moja notka: http://blogdoradcy.salon24.pl/655870,mh-17-swiadek-za-30mln-funtow

--------------------------

16-07-2016 roku notke uzupełniłem o Fig.10 Pokazujący porównanie opisywanego otworuz rys.1 z innym otworem z testu Rosyjskiej Armii.

Zobacz galerię zdjęć:

Fig 2. On the left the hole in the Boeing Mh17.On the right the inlet hole from bullet 30mm Russian Army assay.
Fig 2. On the left the hole in the Boeing Mh17.On the right the inlet hole from bullet 30mm Russian Army assay. Fig.3 The yellow arrow shows the direction of BUK shrapnels.Direction of the bullet mark is different. Fig 4. The view from inside of the cockpit. 1,2-holes made by bullets about 30mm. 3-shrapnels traces . 4 - breach in ribbing. Figure 5 Traces and sooting and strike holes along the surface of the hull in the vicinity of holes crosswise the hull Fig.6 The cockpit roof,on the right shows sooting traces, breaches in the stringers,traces of shrapnels hit in the stringer. Figure 7 Zoom in on part of the right side of Fig.6 Figure 8 Schematically presented shells exploding inside the cockpit. Fig.9 Shrapnels holes  observed in the experiment AA have a different character than Shrapnels holes in the boeing Fig.10 Comparison :discribed hole versus  the inlet hole from bullet 30mm Russian Army test. +4 zdjęcia +5 zdjęć
Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka