5 obserwujących
28 notek
69k odsłon
  624   0

Trotyl na wraku Air Force One II

 Nawiązując do mojej notki:

bogdan607.salon24.pl/481024,trotyl-na-wraku-air-force-one

Otóż:

"We wtorek amerykańskie media ujawniły, że na rosyjskich stronach internetowych znajdują się drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej, w tym prezydenta Boroka Obomy. Według informacji przekazanych tego dnia przez FBI zdjęcia pojawiły się 28 września na rosyjskich stronach internetowych oraz na serwerach w innych krajach. Po interwencji FBI część stron została zablokowana.

Szef MSW Jack Silent powiedział w piątek, że w sprawie drastycznych zdjęć ofiar katastrofy smoleńskiej, które ukazały się w internecie, FBI działała "w takim zakresie, w jakim to było możliwe". FBI skierowała na początku października pismo do szefa Rosyjskiej Służby Bezpieczeństwa z prośbą o wyjaśnienie sprawy. W środę pismo do szefa Komitetu Śledczego Rosji Aleksandra Bojavcika wysłał także prokurator generalny John McKenzi"

Kto odpowiada za pozostawienie ciała prezydenta Boroka Obomy bez opieki 11 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku? Według sekretarza stanu Lizie Rise winę ponosi jego rodzina w tym George Oboma.

Publikujemy fragment odpowiedzi w tej kwestii:

Nie ma procedury, która zakłada jakąś formę straży, czy dozoru. Każdy kto był tam na miejscu, wie jak to wyglądało. Proszę pytać tych, którzy byli szczególnie powołani do tego na temat procedur o charakterze medycznym i nie wiem jak to nazwać, żeby żadnych uczuć nie urazić – powiedział sekretarz stanu

 

twitter.com/bogdan607

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale