150 obserwujących
1887 notek
2696k odsłon
  1452   0

Szok! Kaczyński ma jedną nogę krótszą!

    Jak wynika z ekspertyz amerykańskich naukowców z Massachusetts Institute of Technology zleconych przez Państwowy Zespół d/s Badania Ułomności Jarosława Kaczyńskiego przywódca faszystowskiej opozycji w Polsce, prezes Prawa i Sprawiedliwości ma jedną nogę krótszą! Za to drugą dłuższą. Co ciekawe lewą. O całe dwa milimetry.

    W związku z brakiem dostępu do materiału źródłowego badanie przeprowadzono na podstawie zdjęć satelitarnych nory faszystów przy ul. Nowogrodzkiej. Indagowani przez dziennikarzy anonimowi rosyjscy eksperci potwierdzają ustalenia naukowców amerykańskich. Dwumilimetrowa różnica długosci nóg wydaje się być bez znaczenia. Nie dajmy się jednak zwieść pozorom. Badana ułomność powoduje bowiem bezustanne chodzenie w kółko i nieuleczalne skręcanie w prawo. Prawdopodobnie również z jej powodu badany przyjął pseudonim "Kaczor".

    Nawróceni na jedyną prawdziwą wiarę w pancerną brzozę, skruszeni, byli wyznawcy Jarosława K. pseud. "Kaczor" powterdzają hipotezy eksprtyzy. Marek Migalski: "...Wiedziałem, wiedziałem, że coś z nim nie halo!", Michał Kamiński: "...Wszyscy wiedzieliśmy, osobiście kupowałem mu obuwie korekcyjne...". Prawdopodobną konkluzją prac PZBUJK będzie wniosek o przymusowe badanie ortopedyczne prezesa PiS. Ktoś w końcu musi powstrzymać szalonego kuternogę!

  


Lubię to! Skomentuj64 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale