Czy zaproponowany przez Morawieckiego program szczepień jest adekwatny sytuacji? Są wątpliwości. Stąd program "społeczny".
1. Rząd wraz ze wszystkimi instytucjami towarzyszącymi - członkowie Rządu wraz z rodzinami.
2. Sejm Senat - podobnie (z rodzinami).
3. Urzędnicy państwowi i policja.
4. Służby medyczne.
5. Osoby powyżej 75 roku życia (Ponieważ mam 72 lata - uważam, że grupa pomiędzy 70 a 75 rokiem życia powinna być grupą testową - nie powinna być obligowana do szczepienia).
6. Wojsko
7. Członkowie partii politycznych z rodzinami.
8. Pozostali obywatele .
członek SKPB, instruktor PZN, sternik jachtowy. 3 dzieci - dorośli. "Zaliczyłem" samotnie wycieczkę przez Kazachstan, Kirgizję, Chiny (prowincje Sinkiang, Tybet _ Kailash Kora, Quinghai, Gansu). Ostatnio, czyli od kilkudziesięciu już lat, zajmuję się porównaniami systemów filozoficznych kształtujących cywilizacje. Bazą jest myśl Konecznego, ale znacznie odbiegam od tamtych zasad. Tej tematyce, ale z naciskiem na podstawy rzeczypospolitej tworzę portal www.poczetRP.pl
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Rozmaitości