Okiem ogrodnika
Rodzina i społeczeństwo, czyli - jak żyć?
99 obserwujących
1563 notki
559k odsłon
  838   4

Po zaszczepieniu - utrata inteligencji?

Obserwując dyskusję "okołoszczepienną" - wniosek wydaje się oczywisty.


Nie chodzi tu o żadne badania, a już na pewno nie "naukowe", a o zwykłą obserwację "sceny medialnej".

Argumentacja zwolenników szczepienia - przestaje być racjonalna, nie opiera się na faktach i danych statystycznych, a coraz częściej graniczy  z brutalnym terrorem . Nacisk wywierany na antyszczepionkowców nie ma podstaw w stanie faktycznym, a jest wymuszaniem uległości.

Medialna propaganda - podobnie. W coraz większym stopniu widać, że występujący w mediach zwolennicy wyszczepień - są "kupowani", a ich argumentacja, poza standardowym "jakie to mamy wspaniałe ułatwienia w szczepieniu - bo można się zaszczepić wychodząc po zakupy", nawet nie próbuje odnosić się do faktycznych korzyści.

Do tego już namacalny terror względem przeciwników i to o charakterze policyjno-prawnym, budzi coraz większy opór.Coraz więcej ludzi zauważa, że jest to hucpa albo napędzająca kasę firmom farmaceutycznym, albo wręcz zbrodnicze podcinanie zdrowotnych korzeni społeczeństwa.

Można sądzić, że jest to świadome dążenie do stworzenia się dwóch zwalczających się plemion. Bo część zaszczepionych, widząc, że uległa manipulacji proszczepiennej - za żadną cenę nie przyzna się do swej głupoty. 


Przyszłość , niezależnie od perspektywy, nie rysuje się różowo.

Lubię to! Skomentuj83 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości