30 obserwujących
499 notek
851k odsłon
1418 odsłon

„ Trzaskowski” - nie do wypowiedzenia w Europie

Wykop Skomentuj103


   Nasz  Europejczyk  - kandydat Rafał Trzaskowski choćby ze względu na nazwisko nie jest dobrym kandydatem na prezydenta Polski. Nietrudno wyobrazić sobie te niezręczne przekręty, łamanie języków , wokalne wygibasy by w końcu i tak zostało wypowiedziane coś co z trudnością będzie usłyszane i rozpoznane jako nazwisko „Trzaskowski”. Nie usłyszymy poprawnego brzmienia tego nazwiska na salonach Europy. „Duda” owszem - brzmi dobrze , krótko i nie jest trudno się tego dźwięku poprawnie nauczyć Anglikowi, Francuzowi czy Niemcowi. A z „ Trzaskowskim „ tylko kłopoty.

  Prezydent ma przede wszystkim funkcje reprezentacyjne zatem do zewnetrznego świata skierowane. Bolesne byłyby te wizyty dla naszego polskiego ale i tamtego ucha, nie tylko dla polityków ale przede wszystkim dziennikarzy. Chętniej pominą owo nazwisko „Trzaskowski” niż się z nim pomęczą. Zresztą po co sobie głowę zawracać takim mało ważnym potakiwaczem.


   Inną wadą kandydatury Trzaskowskiego jest brak kręgosłupa u tego kandydata. Jeszcze niedawno był postępowym prezydentem stolicy a dzisiaj już i różaniec i katolickie wartości z cała swoją rodzina wyznaje. Jak to będzie z takim prezydentem gdy przyjdą europejskie naciski. Prezydent - człowiek bez nazwiska i bez właściwości. Możemy Andrzeja Dudę lubić lub nie ale wiemy czego się po nim spodziewać, co kryje się za Rafałem Trzaskowskim jest wielka niewiadomą. 

 Tłum „tęczowych” i „strajkujących kobiet” , który przekrzykiwał w imię demokracji Prezydenta Dudę we Wrocławiu - wieszczy, że za Trzaskowskim ciągną się demony.


Wykop Skomentuj103
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka