8 obserwujących
315 notek
106k odsłon
202 odsłony

Logika wnuków nazistów.

Wykop Skomentuj10

Jak stwierdza niemiecka prasa, niedemokratyczne jest trwanie PISu przy wyborach prezydenckich i wnukowie nazistów określają to trwanie jako zamach stanu. Tak jakby nie zauważyli, że przesunięcie wyborów na czas nieokreślony i wprowadzenie stanu wyjątkowego oddaje PIS pełnie władzy.

Gdzie tu logika? Na nieszczęście tym tokiem alogicznego rozumowania posługują się również w Polsce komentatorzy niekoniecznie związani z totalną opozycją.

Ci związani z totalniakami jada otwartym tekstem, że nie wprowadzenie stanu wyjątkowego prowadzi wprost do dyktatury PIS, jak zauważył p, Stępień. Gdzie tu logika?

Logika jest odwrotna, opozycja w Polsce i wnukowie nazistów marzą żeby p. Duda i PIS wprowadził stan wyjątkowy. Wówczas będą mogli powiedzieć, zgodnie z faktami, że PIS wszedł w dyktaturę. Zaraz w zapomnienie pójdą nawoływania do przesunięcia wyborów, będą oskarżenia, oparte już na faktach, że PIS ma dyktaturę, że w Polsce jest dyktatura PIS.

Opozycja gra nieczysto, ale wraz z nią nieczysto gra niemiecka prasa, wnukowie nazistów. Czego się po nich można spodziewać? niczego dobrego.Czemu opozycja nie zgłosi w sejmie formalnego wniosku o wprowadzenie stanu wyjątkowego w Polsce, co skutkowałoby przesunięciem daty wyborów? Byłoby to zgodne z obowiązującym prawem. Nie zgłosi bo chce stosować metody pozaprawne, pozakonstytucyjne i w te działania chce wepchnąć PIS. Mając poparcie lewaków z UE może opozycja nie stosować, nie uznawać prawa i konstytucji obowiązującej w Polsce.

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale