Blog
pogaduchy do poduchy
bravo01
bravo01 ---
3 obserwujących 165 notek 57048 odsłon
bravo01, 12 lipca 2017 r.

20 gr od litra.

127 5 0 A A A

Na nowej ustawie paliwowej podnoszącej podatek o 20 groszy opozycja i wszelkiej maści POlszewia chce wywrócić rząd PIS. Natężenie tych notek na głównej stronie zdumiewa, ich wiara, że tak małe kwoty mogą spowodować gierkowski Radom jest nieuzasadniona. A nawet jeśli? Czy Kaczyński z Macierewiczem chcą zawładnąć Polską dla siebie? to są już starcy i naprawdę można im pogratulować że coś chcą dla Polski zrobić.  

Dla młodych to robią, dla tych co będą musieli w tej Polsce żyć przez dziesięciolecia i będą zmuszeni znosić kaprysy kolejnych ubogaconych polityków jak Balcerowicz, Tusk, Petru czy Sikorski. Tacy prędzej czy później się pojawią, nowi, gotowi od ograbienia tego ludu nad Wisłą i Odrą. Niemcy i Rosja nie zmieniły położenia, Polska też, więc jak historia uczy, oni zrobią wszystko żeby sobie Polskę podporządkować. Teraz wystarczy podporządkowanie finansowe. Jeśli się nic nie zmieni i będzie tak jak było, będą musieli nadal jeździć po dziurawych drogach, słuchać lokalnych władz, których nikt nie ruszy, bać się Policji jak za komuny, drżeć przed sędziami. Czy na prawdę ktoś myśli że Kaczyński dla siebie chce zmodernizować Polskę??? Dla swojej korzyści?

Niechęć Salonu do PISu i obecnego rządu jest widoczna, promowane są teksty fałszywe, nielogiczne, mijające się z prawdą, niemalże fake newsy. łączy ich jedno, jak najmocniej przywalić PISowi. Muszę jednak zmartwić właścicieli salonu, te bzdety tu produkowane czytają nieliczni, najczęściej ci co startowali z netem razem z salonem. Rozszerzenie oglądalności na FB też niewiele dało, ale właściciele salonu wydedukowali, że można teraz, jak są na FB mogą popuścić cugle neoliberalne. To jest takie przejrzyste, że budzi tylko uśmiech na twarzy. 

Opublikowano: 12.07.2017 22:59.
Autor: bravo01
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Też wtedy oglądałem NBA, kibicowałem Słońcom z Berkleyem. Nie wiem czemu tego grubasa mocno...
  • Nooo, jak to Niemka pisze to jest to prawda, nie darmo Niemcy okradli w czasie ostatniej wojny...
  • Ja bym tą partię nazwał PBO, czyli Partia Bezczelnych Oszustów. Propozycje reform Schetynesku...

Tematy w dziale Polityka