Blog
pogaduchy do poduchy
bravo01
bravo01 ---
3 obserwujących 224 notki 73064 odsłony
bravo01, 9 sierpnia 2017 r.

Ostatnia szansa POlszewii

Już nie jest Adrianem, co to w przedpokoju prezesa wysiaduje, już nie jest plastusiem w rękach prezesa, już nie jest niesamodzielnym, już nie jest prezydentem ludu pisowskiego, pisuarczykiem idącym na pasku PISu, już nie jest porcelaną, tworzywem sztucznym,  już nie jest przestępcą a jego profesorowie i promotorzy z UJ zaprzestali podważać jego kompetencje, już nie słychać że jego żona jest niegustownie ubrana. Jakimi obrzucano go inwektywami on wie najlepiej, ale już wszystko naprostowane bo jest ostatnią szansą POlszewii na zatrzymanie reform w Polsce.

Wszystkie postkomusze media pompują jego wielkość, a przyjamniej już zapomniano o głoszeniu jego małości, postawił się prezesowi, zrugał Antka, krzywo popatrzył na broszkę, ma szanse na obalenie prezesa, zawyrokowały postkomusze elity. Czarę goryczy przepełnił sondaż że wygrałby wybory z królem Europy. Już ten sam fakt daje mu miejsce na piedestale obok Piłsudskiego, jak wieszczą media. Pompują więc sondaże pisu zaprzyjaźnione z POlszewią sondażownie bo a nuż prezesowi odbije i ogłosi wcześniejsze wybory, a wtedy on już niezależny stanąłby na czele obywatelskiej i totalnej opozycji, choćby nawet nie chciał. Znowu w Polsce byłaby zawierucha z Timmermansem i Merkel w tle bo w mętnej wodzie......  Mało to przypadków gdy czołowi politycy PISu dążący do rozłamu w partii musieli w końcu w niesławie opuścić jej szeregi. Gdzie teraz oni są? Tylko trzeci bliźniak coś czasem palnie, ale już jest zerem dla wszystkich stron politycznych w państwie. Nawet go do TVN nie zapraszają.

Musi o tym wiedzieć i pamiętać, droga ze szczytu w niebyt jest szybka i nieuchronna gdy się noga podwinie, a tu wypadałoby budować swój obóz polityczny, wzmocnić rolę urzędu, stać się najważniejszą osobą w państwie, osobą rozdającą karty. Dwoma niepodpisanymi ustawami mocno skomplikował sobie sytuację, jak z niej wybrnie dla dobra Polski, czy dla swojego dobra (raczej totalnej opozycji) to już od niego zależy. 

Opublikowano: 09.08.2017 21:27.
Autor: bravo01
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Gucio Pucio  Pucio Pocio, kolejny POlszewik.
  • @Wiktor Wektor  Gdzie Putin ma te dolary? Zakopał w ogrodzie swojej daczy pod Moskwą? Był...
  • Pan się lepiej zastanowi nag szpalerem dla Obywateli RP, oni chcą obalić rząd:)

Tematy w dziale