Brun
Brun brun brun
13 obserwujących
111 notek
67k odsłon
258 odsłon

Atak na Polską Wspólnotę Narodową

Wykop Skomentuj15

Atak na ministra Szumowskiego to napad na polską wspólnotę narodową. Brzydka panna na wydaniu, od lat goniąca ten wspaniały Zachód, krwawiąca swoją substancją narodową najbardziej przedsiębiorczych, najbardziej żywotnych młodych Polaków emigrujących za chlebem na londyński zmywak. Pokazała swoją siłę, społeczny solidaryzm i perfekcyjną organizację zupełnie nie przystająca do wyobrażeń o Polnische Wirtschaft czy Polnishe Medizin. Sukces sanitarny Polski, organizacyjny i medyczny odbija się szerokim echem po europie doświadczonej koronowirusową śmiercią w sposób nieporównywalnie większy od nas. Powstają rozmaite teorie różnych życzliwych, ze nasycony wódka Polak zwalcza wirusa w locie, ale zadają temu kłam doniesienia z Rosji czy Ukrainy gdzie nasycenie organizmów C2H5OH jest zdecydowanie większe a poziom zgonów równy niemieckiemu. 

Po raz pierwszy od trzydziestu lat mamy rząd, który zadbał o nas wszystkich, niezależnie od poglądów, wieku i płci. Zadbał tak jak potrafił najlepiej i nawet jeżeli nie doskonale to zdecydowanie lepiej niż rząd francuski o Francuzów, włoski o Włochów, hiszpański o Hiszpanów czy niemiecki o Niemców, o szwedzkim nie wspominając a na belgijski spuszczając zasłonę milczenia.

Czas koronowirusa to był czas, w którym wielu europejczyków chciałoby być Polakami; ci staruszkowie odłączani od respiratorów, samotnie umierający i samotnie chowani na zamkniętych cmentarzach. 

U nas cmentarze zamknięte były tylko w chorej wyobraźni opozycyjnych propagandzistów.

To wszystko tworzy wspólnotę. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy Polakami, że żyjemy w naszym kraju, że wspólnym wysiłkiem i dzięki mądremu zarządzaniu najmniejszym jak tylko to możliwe kosztem pokonaliśmy  śmiertelny drobnoustrój.

To przeszkadza. Ta duma, to poczucie dobrej organizacji, ten brak strat w porównaniu z tym bogatszym i lepiej zorganizowanym, doprawdy, Zachodem przeszkadza. Tak przeszkadza, że spece od propagandy kręcą bicz z niczego, chyba z tych fekalii, które prezydent Trzaskowski tak ochoczo wypuszczał do Wisły i walą w ministra Szumowskiego, po to by nas rozgonić bo silni razem im przeszkadzamy.

Maja nas za głupków. 


Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości