Brun
Brun brun brun
14 obserwujących
122 notki
93k odsłony
  135   1

Maya

Wzmożona równościowo.

Maya 14 opublikowała notkę o jakimś filmie amerykańskim nakręconym przez amerykańskie kobiety z troską  pochylające się nad kobietami Harveya Winsteina. Osobiście nie znam gościa, ale słyszałem, że produkował takie filmy jak Zakochany Szekspir, Pulp Fiction, Angielski pacjent, Gangi Nowego Jorku, Władca Pierścieni trylogia. "Filmy wyprodukowane przez Harveya Weinsteina i jego studia nominowano do Oscara ponad 300 razy, a nagrodzono ponad 80 razy." (za Wykipedią).

Harvey po prostu produkował świetne filmy, a te panie, nie dosyć że same są gnioty, to jeszcze produkują propagandowe gnioty bez żadnej wartości. Świat oszalał, przykłada obecne, w dużej mierze prostacko wydumane miary, do rzeczy przeszłych, powstałych w innych czasach, w innych warunkach i dla o wiele bardziej inteligentnej publiczności. Ofiarą tego trendu stał się nawet Tadeusz Kościuszko


sekowany przez analfabetów dwudziestu pięciu płci i wszystkich kolorów, co tam dopiero jakiś Harvey, który zgnije w więzieniu za równość, wolność i niepodległość * (*niepotrzebne skreślić).


PS wolnościowa Maya wrzuciła mnie do killfaila, co stawia ją w jednym rzędzie z kilkoma jeszcze tutaj czołowymi demokratami S24 i stąd notka.


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale